Як відкрити гостьовий будинок. відкрити бізнес будинку.

Гостьовий будинок - це одна з стрімко набирають популярність форм розселення туристів на відпочинку. Особливо часто гостьові будинки можна зустріти на морських узбережжях. Відкрити подібну міні-готель не так складно, як здається на перший погляд.
Інструкція
1
Для початку зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця. Після того як оформити, можете приступати до організації власного гостьового будинку.
2
Проведіть моніторинг місцевості, де хочете відкрити свій бізнес. Визначте найкраще місце розташування вашого гостьового будинку. Потім прорахуйте, на скільки кімнат і людина ви хочете зробити свою міні-готель. Від цього залежить вся калькуляція по вашому проекту. Як правило, в гостьових будинках не більше 5-10 кімнат.
3
Якщо у вас є готове будову, це велика перевага. Потрібно буде тільки довести його до пуття - добудувати, відремонтувати і т.д. При будівництві нового будинку ваші витрати значно збільшаться.
4
Після того як будинок буде готовий, займіться його декором і наповненням. Продумайте, скільки в кімнатах має бути ліжок, купіть їх. Обов'язково приготуйте білизну на зміну. Закладіть в кошторис 2-3 комплекту на 2 тижні проживання відпочиваючих в кожному номері.
5
Передбачите можливість установки спліт-системи, телевізора, холодильника та інших корисних приладів, щоб забезпечити відпочивальникам комфортне проживання.
6
Оформлення кухні також займає чимало сил і фінансів. Адже необхідно, щоб вона була комфортною і зручною для всіх постояльців. А значить, потрібно наповнити її всіма побутовими дрібницями - посудом, підсобними інструментами і т.д. Якщо ви хочете влаштувати у своєму гостьовому будинку ще й додаткову систему харчування, коли ви допомагаєте обслуговувати клієнтів, продумайте і цю зону. Ідеально, щоб вона була автономною від загальної кухні. Крім цього вам доведеться щодня продумувати меню.
7
Обов'язково подбайте про персонал. Частина робіт можуть виконувати члени вашої родини або ви самі. Наприклад, чоловіки можуть проводити поточний ремонт, виконувати закупівлі продуктів, влаштовувати трансфер і т.д. Жінки можуть займатися приготуванням їжі, прибиранням приміщень тощо.
Корисна порада
Якщо ви неправильно прорахуєте свої інвестиції або будете невиправдано чекати швидкої окупності (наприклад, протягом півроку), навряд чи у вас щось вийде. Фахівці розрахували, що при завантаженні будинку на 60% окупність витрат на розвиток такого бізнесу відбудеться через 2 роки після відкриття міні-готелі.