Як відзначити день народження з батьками.

Свій майбутній день народження ви збираєтеся відзначати з батьками. Не варто зітхати і готуватися до смутному свята з пляшкою лимонаду і маминої фірмової запіканкою. Відсвяткувати свято дитинства з батьками можна весело, запально і душевно. Головне - це хороша підготовка.
Інструкція
1
ДомаЕслі ви давно живете окремо від батьків, але готувати так і не навчилися, а волієте харчуватися в кафе або задовольняєтеся напівфабрикатами, не варто поспіхом робити з себе шеф-кухаря. Замовте їжу додому з вашого улюбленого ресторану і попросіть маму приготувати її коронна страва. Адже свято з найдорожчими людьми затівається не для того, щоб похвалитися кулінарними шедеврами. Їжа - це лише приємне доповнення. Дістаньте з полиці давно забутий сімейний альбом, згадайте, які батьки були молоді і завзяті, а ви - похмурим дитсадівцями або наляканим першокласником. Дізнайтеся, нарешті, як тато примудряється підтримувати старий автомобіль роками в такому хорошому стані. Попліткувати досхочу про далеких родичів. Зрідка і коли ніхто не чує - можна. Пориньте в дитинство і відчуйте себе маленькою дитиною, за якого батьки вирішать швиденько самі глобальні проблеми. І задуйте свічки на торті.
2
На пріродеПредложіте своїм стареньким пікнік у лісі чи біля моря. Навіть якщо вони проводять всі вечори вдома біля телевізора або на дачних грядках, це тому, що їм ніхто не запропонував кращого проведення часу. А самі про себе піклуватися вони досі не вміють. Візьміть з собою теплі речі, смачне вино і легку закуску. Не забудьте шахи, лото або карти. Грати в настільні ігри, закушувати сиром молоде вино, слухати шелест листя над головою і милуватися пристарілими, але такими дорогими особами - хіба може бути день народження краще?
3
ЕкстрімВи думаєте самостійні подорожі по горах Непалу або стрибки з парашута не для ваших батьків? Між іншим, найстаршому дайверу в світі Норманну Ленсфілду 91 рік. Звичайно, необов'язково тягнути тата на дно моря, а маму змушувати стрибати з тарзанки. Але влаштувати батькам сюрприз у вигляді поїздки на вихідні в Стамбул, прогулянки на вертольоті або походу в парк атракціонів вам під силу. Дізнатися батьків з зовсім іншого боку - чим не подарунок на день народження?