Як позбутися від розсилок.

Напевно, немає серед нас таких людей, які не страждали б від того, що їх електронну поштову скриньку засмічують всіляким спамом різні настирливі сайти. Розглянемо схему того, як позбавитися від цього.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, електронна пошта.
Інструкція
1
Якщо ця розсилка приходить проти вашої волі, і ви на неї не підписувалися, позбудьтеся її наступним методом. Розглянемо приклад поштовому сервері. Увійдіть на свою поштову скриньку і виберете розділ "Налаштування".
2
З'являється користувача меню, яке пропонує нам найрізноманітніші настройки поштової скриньки, серед яких є така опція як «Чорні списки». Тисніть на це посилання.
3
Впишіть в форму адреси ящиків тих сайтів, з яких вам приходять непотрібні листи. Тисніть кнопку «Додати», і справу зроблено! Тепер листи з цієї адреси будуть відразу ж відправлятися в корзину або зовсім не надходитимуть на ваш E-mail.
4
Ще один спосіб. Просто, тихо і мирно відключіть розсилку, якщо Ви самостійно підписалися колись на неї. Відкрийте одне з таких небажаних прийшли листів і пройдіть по посиланню, яка підписана «відпишіться від розсилки».
5
Перейди на сайт, поштовий сервер якого здійснює розсилку. Ви побачите повідомлення, яке повідомить Вас про те, що розсилка відключена.
Корисна порада
На деяких поштових сервісах можна створювати правила, за якими листи будуть оброблятися. Тут можна вибрати відповідне дію: видалити, переслати або навіть написати автоматично відповідь лист!