Як потрібно правильно танцювати. У клубі, на дискотеці.

Красиво танцюючий людина виділяється на будь-якій дискотеці. Зливаючись в єдиному ритмі з музикою, він притягує погляди оточуючих, його рухи нікого не залишать байдужим. Вмінню добре танцювати, як і будь-якому мистецтву, цілком можна навчитися.
Вам знадобиться
  • - навчальні курси;
  • - індивідуальний репетитор;
  • - самовчителі з танців;
  • - просторе приміщення;
  • - велике дзеркало;
  • - відеокамера.
Інструкція
1
Навчаючись танцювати, почніть з найпростіших елементів, навіть якщо це здається вам занадто легким і не вартим уваги. Розвивайте свою танцювальну майстерність по порядку, так як виконати складні рухи без хорошої підготовки і відповідного досвіду вам буде важко. Вам може здаватися, що все вдається, але на ділі ваші рухи можуть бути неприродними і некрасивими.
2
Слід враховувати, що хороший танцюрист гармонійно поєднує два типи рухів. З одного боку, в його танці присутня певна школа, розучені колись базові рухи. У той же час, він абсолютно не замислюється про те, як йому рухатися, його танець є повною імпровізацією, підпорядкованої музиці. В даному випадку напрацьовані базові навички стають основою для створення власного стилю рухів.
3
Для оволодіння базовими навичками запишіться на курси з вивчення танців того стилю, який вам подобається. Можна звернутися й до індивідуального репетитора. Хороший спеціаліст зможе грамотно оцінити ваші рухи, вказати на помилки і дати необхідні рекомендації. Оголошення про подібні послуги ви можете знайти в інтернеті або в газетах. Зазвичай достатньо одного-двох вступних уроків, щоб зрозуміти, ваш це вчитель чи ні, чи комфортно вам займатися в цій групі.
4
Зрозуміло, навчитися гарно танцювати можна і самостійно. В інтернеті є безліч сайтів, присвячених різним видам танців, тематичних форумів, на яких початківці танцюристи діляться один з одним своїми враженнями, навчальних відеороликів. Врахуйте, що для успішного оволодіння танцювальними елементами бажано мати просторе приміщення і велике дзеркало, що допомагає критично оцінювати себе з боку.
5
Навчаючись танцю, дуже корисно записувати тренування на відео. Переглядаючи записи, ви зможете з боку оцінити красу і гармонію ваших рухів, вміння дотримуватися ритму музики. Відеозапису дозволять вам виявити і усунути різні помилки.
6
У кожному разі, прийшовши на дискотеку або танцпол, не варто сильно замислюватися про те, як саме потрібно рухатися. Танець повинен приносити вам задоволення, тому виконуйте лише ті рухи, які вам подобаються. Пам'ятайте про те, що пластика і грація в чому залежать від ступеня розкутості, свободи і внутрішнього почуття комфорту, тому не заганяйте себе в якісь рамки. Прислухайтеся до музики, постарайтеся існувати з нею в одній площині, жити її ритмами.