Як змінити стрілку. Як змінити колір стрілочки на компютор.

Вбудована система курсорів угнетет кого завгодно - нудні білі стрілки, сірі збільшувачі, білі пісочний годинник. Нудно, дуже нудно. Втім, все, що буде потрібно, щоб привести всі ці курсори і стрілки до «пристойному» зовнішнім виглядом - це виконати ряд невеликих процедур.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Пройдіть за адресою: Пуск - Панель управління - Миша. Відкривши вкладку "Покажчики", виберіть більш відповідну і цікаву для Вас схему. Після цього натисніть «Застосувати» і потім на «ОК».
2
Якщо вас система в цілому влаштовує, але при цьому деякі окремі її курсори дратують, то вам на допомогу прийдуть пошукові системи і Інтернет. Знайшовши і скачавши курсори, додайте їх в окрему папку. Потім, навівши мишу на кожен конкретний покажчик, виділіть його (один клацання лівою кнопкою миші), потім натисніть на кнопку «Огляд» і пройдіть в папку, куди ви додали курсори. Виберіть необхідний курсор і натисніть "Відкрити". Потім на «ОК». Готово!
3
Якщо жодна з системних схем вам не подобається, і шукати курсори по одному вам також незручно, скористайтеся сторонніми програмами, які дозволяють встановлювати схеми для курсорів, замінюючи оригінальні, одним клацанням миші. Такими програмами є: IconPackager (для системи Windows 7), Cursor XP (відповідно для XP), CursorFx - різні версії програми працюють як для ОС XP, Vista і 7; а також для різних ОС підійде ActivIcons. Всі вони мають легкий дружній інтерфейс і російську мову.
Корисна порада
Для Windows 7 в Панелі управління Вам потрібен пункт «Персоналізація», а в ньому «Зміна покажчиків миші». Перед цим не забудьте помістити скачані курсори в папку Cursors в тій директорії, куди у Вас встановлена ОС. (За замовчуванням - Windows).