Як організувати виставку для художника.

Виставка художника - це можливість показати свої нові роботи, знайти нових прихильників і поціновувачів, а також потенційних покупців творів. Для проведення виставки доведеться вирішити безліч організаційних питань, від яких далекі люди мистецтва, тому зайнятися цим повинні однодумці, близькі люди або друзі.
Вам знадобиться
  • - письмове повідомлення адміністрації;
  • - дозвіл;
  • - оренда приміщення;
  • - виставкові стенди.
Інструкція
1
Якщо початківець художник полягає в регіональному спілці художників, організаційними питаннями проведення виставки займеться адміністрація союзу. Молоді таланти виставляють свої твори на загальній виставці, до проведення якої залучають спонсорів.
2
Адміністрація спілки художників орендує виставковий зал, в якому проводиться захід протягом 1-2 місяців, письмово повідомляє районну адміністрацію і отримує дозвіл на проведення виставки.
3
На виставці можна не тільки ознайомитися з творами, а й при бажанні купити їх, так як всі експонати продаються за договірною ціною.
4
Провести індивідуальну виставку значно складніше. Вам доведеться взяти на себе не тільки організаційні питання, а й мати достатню суму грошових коштів для оренди приміщення, покупки або оренди виставкових стендів, на яких ви розмістите всі твори, а також провести широку рекламну кампанію, щоб подивитися на виставлені експонати прийшло максимальну кількість відвідувачів .
5
Усі витрати ви можете покласти на спонсорів, реклама яких буде супроводжувати вашу виставку. Також ви можете залучити торговельні підприємства громадського харчування, які продаватимуть свою продукцію в буфеті.
6
Орендуйте просторе приміщення. Найбільш вдало проходить виставка в центрі міста або населеного пункту, адже мало хто захоче поїхати на околицю, щоб ознайомитися з творами невідомого художника.
7
На відкриття виставки запросіть представників засобів масової інформації, які проведуть коротку зйомку з подальшим показом в місцевих новинах. Це буде найбільш вдалою рекламою для початківця художника.
8
У міру того як художник стане популярним в колах поціновувачів мистецтва, вам не доведеться замислюватися про те, як провести виставку. Спонсори будуть робити пропозиції, а ви будете вирішувати, погоджуватися на проведення виставки або відмовлятися.
У вересні в рамках програми «Дні європейської спадщини» мешканці та гості п'ятдесяти європейських країн отримують можливість відвідати культурні пам'ятки, у звичайні дні недоступні для широкої публіки. У Бельгії події цієї програми розподіляються по всіх трьох регіонах країни: Брюссельського, фламандській і валлонській.
Дні європейської спадщини є спільною акцією Ради Європи та Європейської Комісії, яка проводиться в країнах, що приєдналися до Європейської культурної конвенції. Початок цій події було покладено в 1984 році у Франції, а в наступному році з'явилася ідея зробити проект міжнародним. В рамках цієї акції у вересневі вихідні проводяться дні відкритих дверей, що дозволяють широкій публіці познайомитися з пам'ятками історії та культури, які в інший час закриті для відвідування. Музеї, експозиції яких доступні для огляду в звичайні дні, беруть участь у події, організовуючи тематичні екскурсії, виставки та лекції. За задумом організаторів акції, що проходить під девізом «Європа: спільна спадщина», Дні спадщини демонструють як багатство і різноманітність європейської культури, так і необхідність дбайливого ставлення до її памятнікам.С 1990 у всіх регіонах Бельгії проходять події в рамках Днів європейської спадщини. Щороку організатори вибирають нову тему, якій будуть присвячені заходи. У Брюссельському столичному регіоні Дні спадщини проходять в треті вихідні вересня. Ідеї, які об'єднують події в рамках загальноєвропейської акції, як правило, пов'язані в цій області Бельгії з будівництвом, архітектурними та ландшафтними стилями, напрямками у мистецтві. У 2012 році у гостей і жителів Брюсселя з'явилася можливість відвідати об'єкти, при зведенні яких були використані новаторські інженерні рішення. У список таких будівель включені оборонні споруди, виставкові центри, собори, мости і офісні будівлі. У Валлонський регіоні, що поєднує південні провінції Бельгії, Дні спадщини проходять в другі вихідні вересня. Темою заходів 2012 року стали відомі особистості, імена яких пов'язані з Валлонією: художники, вчені, спортсмени та музиканти. Тематичні екскурсії та лекції, організовані в рамках проекту, пройшли в місцях, пов'язаних із життям і творчістю бельгійського художника Рене Маргітта і винахідника Зеноба Грамма, учасники програми відвідали будівлі, зведені одним із засновників стилю модерн Віктором Орта.Дні спадщини, що проходять в другі вихідні вересня в північних провінціях Бельгії, в 2012 році були присвячені темі мистецтва. Учасники програми мали можливість відвідати місця, які надихали художників і музикантів, відкрити двері студій, приватних бібліотек і салонів, побачити зсередини будівлі старих театрів і кінотеатрів, переобладнаних під інші цілі.