Як не вилетіти з вузу.

Отримавши шкільний атестат і склавши вступні іспити, ви вирішуєте: хай живе доросле життя! Тепер можна скуштувати принади безтурботного студентства ... Але не тут-то було: вилетіти з вузу можна досить швидко.
Інструкція
1
Перша сесія - найнебезпечніша. Через незадовільні оцінок на заліках та іспитах навчальний заклад покидає близько 10-20% першокурсників. Не завжди це дурні підлітки з «купленими» атестатами. Іноді в подібний «відсів» потрапляють і вельми талановиті хлопці. Просто вони виявилися занадто сором'язливими або розгубилися на іспиті. Зрозуміти їх можна - в школі діє абсолютно інша система навчання і контролю знань, до учнів ставляться більш лояльно, а викладачі з року в рік одні й ті ж. Тому, вступивши до вузу, чи не розслабляйтеся: тільки максимальна концентрація і працьовитість допоможуть заслужити високі бали і перейти рубіж під назвою «перша сесія».
2
Забудьте про приказку «Від сесії до сесії живуть студенти весело». Якщо будете її дотримуватися, то довго в якості який встигає студента не пробудете. Якісна підготовка до сесії - добре, а автоматичне отримання позитивної оцінки - ще краще. «Механічні» іспити - це не привілей для «ботаніків». Щодня готуйтеся до семінарських занять, пишіть реферати і доповіді, відвідуйте всі лекції, що проводяться викладачем. В кінці семестру плоди настільки наполегливої праці обов'язково дадуть про себе знати.
3
Ставтеся з повагою до всіх педагогів. Інститут - не місце для надмірного самовираження і спроб утвердитися за рахунок оточуючих. Не намагайтеся виставити когось із викладачів в поганому світлі або висміяти. На сесії вони справедливо відплатять вам низькими оцінками, перездачі або відрахуванням з навчального закладу. Тому поводьтеся максимально шанобливо, звертаючись до викладачів по імені-по батькові. При виникненні будь-якої конфліктної ситуації краще поступитися, ніж посилювати конфлікт відвідуванням декана або керівника кафедри.