Як оформити вікно у вітальні. Як оформити штори у вітальні кімнаті.

Традиційно вікна будь-якої кімнати прикрашають портьєрами, шторами, тюлем, фіранками самих різних видів і форм. При виборі тканини для оформлення вікна вітальні потрібно орієнтуватися на колірну гамму інтер'єру кімнати і його стиль.
Вам знадобиться
  • - штори, жалюзі або ставні;
  • - тюль.
Інструкція
1
Підберіть кілька комплектів штор для різних пір року. Для холодного періоду підійде важка ворсова тканина, така матерія не тільки приховає кімнату від сторонніх очей, але і захистить її від прохолоди вікна. Для теплого періоду необхідні щільні, але тонкі штори, які не будуть перешкоджати проникненню повітря і закриють приміщення від сонячних променів і небажаних поглядів з вулиці.
2
Штори можуть бути з малюнком або без нього. Вибрати однотонну тканину легше, вам потрібно просто підібрати матерію того відтінку, який буде гармоніювати з колірним рішенням всієї вітальні. Малюнок на шторах повинен збігатися за стилем з візерунком на оббивці меблів у кімнаті.
3
Вертикальні смуги на шторах можуть візуально зробити кімнату вище, а горизонтальні смуги навпаки візуально знизити занадто високу вітальню. Важку тканину можна зав'язати красивою атласною стрічкою або шнурком з китицями на кінцях. Це створить атмосферу розкоші. Для вітальні найкраще підійдуть штори яскравих соковитих кольорів, така матерія зробить обстановку більш святковою і затишною.
4
Штори бувають декількох видів: драпірування, ламбрекен і полог. Ламбрекен буде доречний у вітальні, приховає некрасивий карниз і додасть комфорту кімнаті. Штора-драпірування, як і ламбрекен, може відкриватися в дві сторони. Полог являє собою єдиний шматок тканини, який можна зрушувати тільки в одну сторону.
5
Для оформлення вікна, яке виходить на південь, краще скористатися не тільки шторами, але і жалюзі. Це дозволить вам регулювати ступінь освітленості і позбавить кімнату від перегріву влітку. Жалюзі можуть бути двох видів: що закривають тільки скло і кріпляться на рамі та закривають все вікно цілком. Виберіть той варіант, який по дизайну краще підходить до вашої вітальні.
6
Не забудьте про тюлі, він також чудово прикрасить вікно кімнати. Зазвичай використовують білу тканину, але існують і інші варіанти колірного рішення матерії.
7
Зверніть увагу на віконниці, такий декор дуже незвичайний і самобутній. Віконниці можуть бути найрізноманітнішими: легкими, важкими, цільними і гратчастими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oqy1nfid4yQ
Популярність панорамного скління не виключає пов'язаних з ним проблем. Є шляхи вирішення деяких з них і способи мінімізації недоліків вікон від підлоги до стелі.
Панорамне скління квартир, балконів і лоджій - один з найпопулярніших способів зробити своє житло сучасним і презентабельним. Вікна від підлоги до стелі створюють в приміщенні особливий мікроклімат: воно візуально розширюється, межа між житловою зоною і простором за вікном стає ілюзорною, що дозволяє оглядати місто з будь-якої точки кімнати.

Особливості панорамного скління

- забезпечує високий рівень природної освітленості; - квартира зростає в ціні, стає більш престижною; - вимагає дозволу на скління, яке видається місцевим муніципалітетом; - після установки панорамних склопакетів лоджія або балкон стають повноцінною частиною житлового приміщення.

Варіанти установки вікон від стелі до підлоги і пов'язані з ними складності

1. Світловий проріз закривається набірними конструкціями (блоками) з склопакетів з алюмінієвим або дерев'яним профілем безпосередньо від підлоги. 2. Конструкція з склопакетів встановлюється на загальне для них підставу невеликої висоти (40-60 см), розташоване вздовж всієї стіни. Яким би не був спосіб виконання панорамного скління, жоден з них не вирішує головної його проблеми: безпеки для проживаючих. Незважаючи на те що сучасні склоблоки для оформлення фасадів будівель багатошарові і володіють необхідним коефіцієнтом міцності, ніхто не застрахований від випадковостей: попадання у вікно великого каменя або сильних переміщень грунту. У цьому випадку знаходитися поряд з величезною скляною стіною вкрай небезпечно. В якійсь мірі вирішити це питання допомагає установка на вікна металевих (або з міцного пластику) жалюзі. Вони зможуть утримати основну масу скла при його обваленні, що дозволить господарям благополучно уникнути травми. Покриття поверхні блоків міцної прозорою плівкою, що утримує ультрафіолет, є слабким помічником у плані утримання осколків під час аварії стіни.

Утеплення - ще одна проблема панорамного скління

Цей вид оформлення сотенного прорізу добре вирішує одне питання - захист від вітру. Але під час морозів в приміщенні з вікнами від підлоги до стелі стає холодно через великий обсяг цього матеріалу, який не є хорошим теплоаккумулятором. Поряд з такою стіною в цей час вельми некомфортно. В якійсь мірі це питання вирішує заміна профілю на дерев'яний, який, на відміну від алюмінієвого, краще утримує тепло і не розжарюється від морозу. Однак, повноцінного способу якісно утеплити таке вікно не існує. Тому для таких ситуацій рекомендація одна: встановлювати панорамне скління тільки в тих регіонах, де клімат досить теплий. У цьому випадку воно бездоганно прослужить багато років і буде радувати власників приміщення створеним з його допомогою сприятливим мікрокліматом і гармонійним простором.