Як обклеїти машину вінілом.

Автовініл захистить лакофарбове покриття вашого автомобіля від дії ультрафіолету, вологи, ударів каменів, що вилітають з-під коліс машин, що рухаються. Крім того, за допомогою вінілової плівки можна зробити пересічну зовнішність свого автомобіля ефектною і неординарною.
Вам знадобиться
  • - вінілова плівка;
  • - мильний розчин;
  • - обезжириватель;
  • - ракелі;
  • - фен.
Інструкція
1
Роботу краще проводити в гаражі, але якщо така можливість відсутня, для роботи на відкритому повітрі вибирайте безвітряний день, щоб пил і дрібне сміття, налітаючи на поверхню машини, не створювали перешкод. Автомобіль або його частину, призначену для нанесення вінілу, помийте мильним розчином. Насухо витріть. Потім обробіть місце для нанесення плівки знежирюючим засобом. Пам'ятайте, що поверхня повинна бути ідеально чистою.
2
Не відриваючи монтажну папір і не знімаючи вініл з підкладки, прикладіть матеріал до місця обклеювання. Зробіть необхідні позначки, що визначають майбутнє розташування плівки, наклеюючи на машину малярську стрічку. Приділіть даному етапу особливу увагу, тому що саме від примірки багато в чому буде залежати кінцевий результат роботи.
3
За допомогою обприскувача нанесіть на місце обклеювання мильний розчин, що дає можливість коректувати положення наклейки і сприяє кращому видаленню повітря з-під неї. Слідкуйте, щоб розчин покривав кожен міліметр поверхні. Будьте уважні і не намочіть основу плівки, щоб не виникло проблем з її відділенням.
4
Покладіть плівку на рівну стійку поверхню. Обережно від'єднайте білий папір (основу). Запросіть помічників. Відокремлюючи плівку в кілька рук, вам вдасться уникнути випадкового подворачіванія країв плівки і склеювання її самої з собою.
5
Прикладіть вінілову наклейку до обробленого місця і рівномірно прикочуючими її гумовим ракелем, одночасно розігріваючи феном. Приклеюйте вініл, починаючи робити рухи ракелем від центру до периферії.
6
Не давайте повітрю залишатися під плівкою, утворюючи горби і складки. Якщо все ж таки уникнути цього не вдалося, зніміть ту частину вінілу, під якою залишився повітря, і прікатайте її знову. Після того як вся плівка буде приклеєна, посушите її феном і залиште на 15 хвилин.
7
Щоб вигнати залишки мильного розчину, пройдіться по наклейці повстяним ракелем і ще раз просушіть всі феном. Залиште машину на добу для схоплювання плівки. Не мийте її протягом тижня.