Як обмежити права облікового запису. обмеження прав облікових записів.

В операційній системі Windows користувач облікового запису, якій присвоєно права адміністратора, можуть задати обмеження прав користувачів інших груп щодо здійснення будь-яких операцій з об'єктами конкретної папки. Крім операцій з об'єктами файлової системи в останні версії операційної системи додана можливість обмежувати час роботи на комп'ютері конкретного користувача і створювати список доступних йому програм.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо у вас є права адміністратора, для введення обмежень на операції з об'єктами будь-якого каталогу клікніть в «Провіднику» потрібну папку правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості» в контекстному меню. Файл-менеджер відкриє вікно, в якому вам потрібно перейти на вкладку «Безпека» і натиснути кнопку «Змінити», щоб програма відкрила ще одне вікно.
2
У списку «Групи або користувачі» виділіть рядок, що відносяться до конкретної облікового запису або до групи, в яку вона входить. Потім в другому списку розставте дозволяють або забороняють прапорці навпроти назв операцій та натисніть кнопку OK.
3
Інший спосіб обмеження прав облікового запису реалізований у версіях Windows 7 і Vista. Він названий «Батьківський контроль» і дозволяє встановлювати обмеження на час користування комп'ютером та запуск комп'ютерних ігор і програм. Щоб отримати доступ до налаштувань цього інструменту адміністрування розкрийте головне меню, наберіть «рід» і клацніть по посиланню «Батьківський контроль» в результатах пошуку.
4
На екрані з'явиться один з аплетів «Панелі управління» зі списком зареєстрованих в цій операційній системі облікових записів - виберіть ту, для якої потрібно встановити обмеження. У наступній завантаженої системним додатком сторінці клацніть по посиланню «Обмеження за часом», якщо потрібно задати дозволені години роботи для цього користувача. Аплет покаже сітку з години дня і днів тижня, в якій вам потрібно відзначити мишкою заборонені періоди, а потім натиснути кнопку OK.
5
Щоб ввести обмеження на запуск ігор клацніть по посиланню «Ігри». Для повної заборони ігор для цього облікового запису поставте відмітку в полі «Ні» у відповідного питання. Якщо заборонити потрібно якісь конкретні ігри, скористайтеся посиланням «Заборона і дозвіл ігор». Інша посилання - «Задати категорії для ігор» - містить довгий список правил, які дозволяють з різним ступенем деталізації налаштувати фільтр дозволених ігор - від такого докладного як «згадки або зображення тютюнових виробів» до абстрактного «Для всіх».
6
Посилання «Дозвіл і блокування конкретних програм» дозволяє ввести обмеження на користування встановленими в системі додатками. Клацніть по ній, а потім поставте відмітку в полі «може працювати тільки з дозволеними програмами». Аплету знадобиться деякий час, щоб скласти список програм, в якому вам потрібно відзначити прапорцями в чекбоксах дозволені програми. Потім натисніть OK і закрийте вікно «Панелі управління».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yOaw_SzN-HU