Як відрегулювати фари на калині.

невідрегульованих фари на автомобілі створюють незручності для водія та інших учасників руху. Регулювання оптики на Калині дозволить добре освітлювати узбіччя і не зліпити при цьому водіїв зустрічних транспортних засобів.
Вам знадобиться
  • - крейда
  • - рулетка
Інструкція
1
На напрям світлового пучка впливає безліч факторів: від стану підвіски, ламп у фарах і тиску в шинах. Перевірте, в якому стані знаходяться ці елементи, і при виявленні будь-яких несправностей усуньте такі. Прослідкуйте, щоб тиск в шинах було однаковим. Потемнілі лампи замініть на нові.
2
Заправте машину паливом, наповнивши бак тільки на половину обсягу. Щоб справити більш точне регулювання, подбайте про те, щоб хто-небудь допоміг вам. В обов'язки помічника входить посадка на водійське крісло під час налаштування освітлювальних приладів.
3
Оберіть для проведення регулювання фар рівну територію (незгірш 7,5 м) з прилеглою до неї стіною або воротами. Подгоните автомобіль дуже близько до стіни і крейдою спроектуйте на її поверхню середину переду автомобіля і центр кожної фари.
4
Відміряйте від стіни за допомогою рулетки сім з половиною метрів і трохи в стороні в цьому місці встановіть палицю або жердину. Відженете автомобіль назад від стіни до тієї позначки. Між центрами фар, зазначеними на стіні, проведіть рівну лінію, що сполучає їх. А в самих позначках центрів проведіть по одній вертикальній лінії.
5
Вниз від горизонтальної лінії відступите 7,5 см і прокреслите ще одну, паралельну першою. Також можна переносити на стіну всі вищевказані лінії за допомогою рулетки. Для цього достатньо, підігнавши автомобіль близько до стіни, відзначити тільки центр передньої частини кузова. Потім потрібно заміряти рулеткою відстані між фарами і від фар - до землі і перенести їх на стіну.
6
Увімкніть фари. Кожну з них слід налаштовувати індивідуально. Прикрийте праву фару аркушем картону, а ліву відрегулюйте, переміщаючи відбивач по горизонталі і вертикалі за допомогою гвинтів.
7
Зауважте, що вершина кута в світловому плямі повинна збігатися з вертикальною лінією, прокресленою через спроектований на стіну центр фари. Верхня межа променя повинна бути доведена до нижньої горизонтальної лінії. Потім прикрийте картоном ліву фару і відрегулюйте її аналогічним чином.