Як записати диск без спеціальної програми. а можна без спеціальних програм записати фільм на диск.

Користувачам ПК часто доводиться переносити певну кількість інформації з одного комп'ютера на інший. Є безліч способів це зробити. Наприклад, якщо комп'ютери з'єднані в локальну мережу - скопіюйте файл по мережі. Передавати дані легко і швидко по інтернету. Переносити дані можна і за допомогою різних носіїв: флеш-пам'яті, компакт дисків . Для останнього інформацію необхідно записати на диск за допомогою спеціальних програм. Але якщо вони не встановлені на ваш ПК, можна обійтися і тими засобами, які пропонує операційна система.
Інструкція
1
Необхідно, щоб на вашому комп'ютері був привід, що підтримує запис компакт- дисків . Вставте чистий диск в дисків од. Знайдіть файл, який ви хочете записати на носій. Правою кнопкою миші натисніть на файл і в випадаючому меню виберіть пункт «копіювати».
2
Далі відкрийте диск, підготовлений для запису. Правою кнопкою миші клікніть на білому полі, в меню оберіть пункт «вставити». Ви побачите, як на вашому носії з'явиться потрібний вам файл, проте він тільки лише підготовлений для запису і ще не перенісся на диск.
3
Далі, в лівому меню виберіть пункт «Записати файли на компакт-диск». З'явиться вікно майстра записи компакт- дисків . Тут ви можете вказати назву диска.
4
Натисніть "далі". Розпочнеться процес запису інформації. Через деякий час програма закінчить свою роботу і поверне вам диск з вже записаними файлами. Вставте диск в дисків од і перевірте, чи з'явилися потрібні вам файли на носії. Якщо все було зроблено правильно, інформація буде записана.