Як відкрити магазин товарів для тварин. товари для тварин Як бізнес.

Продаж товарів для тварин фахівці називають перспективним бізнесом. У його клієнти можна зарахувати практично всі верстви населення - і пенсіонерку, яка набуває коту недорогий корм, і дівчину, одягають свою собачку в гламурну одяг, і школяра, який купив сухий корм для рибок. Оборот в цій сфері обчислюється мільярдами доларів. Але щоб бізнес приносив дохід, потрібно правильно вибрати місце для відкриття магазину, знайти хороших постачальників і не забути про ліцензії та довідках.
Інструкція
1
Ще до реєстрації ІП або ТОВ оціните свої сили - для початку можна відкрити невеликий магазинчик-кіоск. Головне - розташувати його в місцях інтенсивного потоку людей, бажано на шляху йдуть з роботи громадян. Хороший оборот біля точок, розташованих у відділах торгового центру - біля великого продуктового магазину. Також вигідно розташовувати свій зообізнес в спальному районі, де багато висоток.
2
Наступний крок - реєстрація. Коли будете вказувати сферу діяльності, напишіть не тільки роздрібну торгівлю, але і надання послуг населенню. Це дозволить вам надалі не тільки продавати зоотовари, але і, наприклад, доповнити магазин груммінг-салоном або ательє для пошиття одягу для тварин.
3
З випискою з Держреєстру вам потрібно встати на облік у податкову інспекцію та до Пенсійного фонду. Потім починайте підшукувати відповідне для оренди під зоомагазин приміщення. Якщо ви вирішили відкрити торгову точку з широким асортиментом, в тому числі ветпрепаратами і тваринами, вам знадобляться ще кілька дозвільних документів. Щоб продавати ліки, потрібна ліцензія. Ви не зможете її отримати, якщо в штаті вашого магазину немає ветлікаря. Для продажу тварин потрібні ветдовідки.
4
Продумайте, чим ви зможете залучити покупця. Деякі бізнесмени роздають безкоштовні пробники товарів. Інші організовують безкоштовну доставку важких кормів або пакетів з наповнювачем.
5
Знайдіть постачальників. Зробити це можна за допомогою інтернету. Звертайте увагу не тільки на ціну товару, а й на можливість повернення того, що не буде користуватися попитом у покупців. Якщо ви відкриваєте невеликий магазин-кіоск, вам знадобляться як мінімум корму, наповнювачі, деякі аксесуари для догляду за тваринами - гребінці, іграшки, шампуні. Якщо ваша торгова точка буде відрізнятися великим масштабом, асортимент може включати в себе одяг для тварин, акваріуми, лежанки, будиночки, ветпрепарати, вітаміни. Крім того, не забувайте про те, що наявність в магазині тварин, принаймні, хом'ячків і морських свинок, приверне покупців. Відразу продумайте і підготуйте лінійку товарів, які можуть купити разом з цими тваринами.
6
Не забудьте про обладнання для магазину. Для невеликої точки вам знадобиться пара стелажів, вітрина, ваги для продажу кормів на вагу, касове обладнання. Для великого зоомагазину передбачте обладнання для утримання тварин, а також холодильник для ветпрепаратів.
Незважаючи на шалений темп життя, багато хто прагне завести хоча б акваріум або папужок, яким не потрібно багато уваги. Тому магазини зоотоварів - корисний і прибутковий бізнес. Для відкриття такого магазину не потрібно великих вкладень. Важливо знайти приміщення в хорошому місці, укласти контракти з постачальниками зоотоварів і зареєструвати бізнес правильно.
Інструкція
1
Магазину зоотоварів потрібно невелике приміщення - на перших порах згодиться підвал площею близько 20 кв.м. Однак він повинен бути вигідно розташований, що передбачає відсутність конкурентів. Також добре, якщо ваш магазин буде знаходитися недалеко від продуктових і інших магазинів, щоб покупцям було зручно по дорозі в ці магазини заходити до вас.
2
Подумайте, що саме ви будете продавати в магазині зоотоварів. Безсумнівно, найчастіше люди купують корми для собак і кішок та засоби догляду за ними. Але ж їх часто можна купити і в звичайних супермаркетах. Тому має сенс різноманітити асортимент ласощами для тварин, перенесеннями, ліками. Крім того, можна закуповувати і невеликі партії товарів для акваріумів, оскільки популярність акваріумістики зростає.
3
Домовтеся з різними постачальниками: щось може бути краще і дешевше в одного, а щось в іншого. Намагайтеся відвідувати переговори з ними самостійно, щоб оцінити товар і домовитися про можливі знижки.
4
Магазину зоотоварів буде потрібно ветеринарний лікар. За законом він повинен бути в штаті, крім того, наявність годин прийому ветлікаря підвищить престиж вашого магазину. Вам також знадобляться 2 продавця, які розбираються в товарах для тварин, і бухгалтер (він може бути прихожим).
5
Для реєстрації магазина зоотоварів ви можете зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Це не затратно (мито за реєстрацію - всього 800 рублів) і досить просто, так як робиться в податковій інспекції за місцем проживання. Але пам'ятайте, що за законом індивідуальний підприємець відповідає за зобов'язаннями свого бізнесу всім майном. Якщо вам це не підходить, оформляйте товариство з обмеженою відповідальністю. Найлегше це зробити за допомогою юридичних фірм, чиї послуги коштують недорого і економлять час.
6
Особливою розкрутки магазину зоотоварів, як правило, не потрібно. Встановіть яскраву вивіску, намалюйте стрілки на асфальті, направляючі до вашого магазину. На вивісці варто вказати і години прийому ветлікаря. Через певний час потік жителів району у ваш магазин буде забезпечений. Якщо ви продаєте рідкісні товари для тварин, то можете дати рекламу про це в інтернеті.