Як громадську мережу зробити домашньою. Як поміняти громадську сетб на домащніі.

Процедура зміни громадської неопізнаної мережі на домашню на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows 7, може бути виконана користувачем стандартними засобами самої операційної системи і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню основного комп'ютера, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережа та інтернет» і розгорніть вузол «Центр управління мережами і загальним доступом». Відкрийте елемент «Підключення по локальній мережі» та натисніть кнопку «Властивості».
2
Виділіть рядок «Протокол інтернету версії 4» і знову натисніть кнопку «Властивості». Застосуйте прапорець в полі «Використовувати наступний IP-адреса» і надрукуйте 192.168.137.1 в рядку «IP-адреса». Введіть 255.255.255.0 в полі «Маска підмережі» і надрукуйте IP-адреса другого комп'ютера в рядку «Основний шлюз» - 192.168.137.2. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Викличте головне системне меню другого комп'ютера, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережа та інтернет» і розгорніть вузол «Центр управління мережами і загальним доступом». Виберіть елемент «Підключення по локальній мережі» та натисніть кнопку «Властивості».
4
Виділіть рядок «Протокол інтернету версії 4» і знову натисніть кнопку «Властивості». Застосуйте прапорець в рядку «Використовувати наступний IP-адреса» і надрукуйте 192.168.137.2 в полі "IP-адреса». Не вносьте жодних змін в рядку «Маска підмережі» і надрукуйте 192.168.137.1 в рядку «DNS». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
5
Перезавантажте системи обох комп'ютерів для застосування зроблених змін і відкрийте посилання «Центр управління мережами і загальним доступом». Переконайтеся в тому, що мережа відображається як домашня, а не громадська. Після цього можна переходити до процедури створення домашньої групи і відкриття загального доступу до необхідних файлів і папок. Зверніть увагу на необхідність використання пароля при здійсненні цієї операції.