Як визначити настрій за кольором. настрій за кольором очей.

Дуже цікаво поспостерігати за людиною і за його улюбленої кольоровою гамою в одязі, інтер'єрі і т.д. Психологи стверджують, що по тим квітам, яким людина віддає перевагу довгі роки, можна судити про його характер. А якщо він раптово вибирає незвичні і нові для себе відтінки, то по ним легко визначити його настрій в даний момент.
Інструкція
1
Червоний колір говорить про незалежність, пристрасті та активності. Якщо ви придбали червону річ, значить, вам набридла монотонність в житті і захотілося змін. Цей колір додає енергії і посилює чуттєвість.
2
Відтінки рожевого сигналізують про те, що людині, навпаки, захотілося легкої романтики і сентиментальності. Він хоче розслабитися і піти в сторону від жорсткості і напору в гонці за лідерство. Не випадково рожевий колір називають жіночним.
3
Бажання оточити себе помаранчевим кольором можна пояснити тим, що людина виходить на новий шлях розвитку. Можливо, до цього він перебував у кризовій ситуації, а тепер у нього з'явилися оптимізм, життєлюбність і підтримка близьких людей.
4
Жовтий колір символізує впевненість в собі і активність. Якщо у вашому гардеробі з'явилися жовті аксесуари, значить, ви готові до нових знайомств, бадьорі і в даний період свого життя перебуваєте у веселому настрої.
5
Зелений колір означає, що на даному етапі життя людина знаходиться на порозі прийняття важливого рішення. Цей колір видає спокійних і врівноважених людей, які воліють обдумані дії. Крім того, зелений колір символізує матеріальний достаток.
6
Бажання оточити себе блакитним кольором характеризує інтелектуальну зрілість, можливо, перемогу над менш розвиненим співрозмовником. Швидше за все, ви готові до словесної дуелі з сильнішим противником, якого укладіть на лопатки за допомогою незлого гумору і посмішки.
7
Якщо людина хоче зосередитися на важливому і тривалому справі, він віддасть перевагу синій колір, який усуває зайві тривоги і сприяє наведенню порядку в домі, на роботі, у власному внутрішньому світі, а також стимулює діяльність мозку.
8
Фіолетовий колір говорить про те, що у людини з'явилося гостре бажання і здатності до творчості. Постарайтеся підтримати цей настрій, тому що якщо воно не буде втілено в життя, творець, що залишився неудел, стане дратівливим і різким.
9
Якщо ви зловили себе на думці, що останнім часом оточені коричневим кольором, значить, найближчим часом ви не хочете кардинальних змін. Коричневий символізує надійність, опору і консервативність.
10
Сірий колір - індикатор душевного дисбалансу. Можливо, у людини сталося велике потрясіння, або він знаходиться в депресії. Проте світ моди диктує свої умови, тому різка зміна яскравих кольорів на користь сірого може означати, що людина просто вирішив піти у ділову сферу діяльності.
11
Чорний колір далеко не завжди говорить про жалобу. Згадайте хоча б легендарне маленьке чорне плаття, яке має бути в гардеробі кожної жінки. Перевагу до чорного можна пояснити тягою до елегантності і стилю.
12
Білий колір символізує спокій, чистоту і деяку відчуженість. Можливо, людина вийшла на новий рівень розвитку і знайшов для себе розраду, скажімо, у філософському вченні або релігії.