Як скасувати оновлення Опери. відміна поновлення opera.

Версії браузера Opera, починаючи з 10, оснащені механізмом автоматичного оновлення, який за замовчуванням включений. Користуватися ним доцільно лише при наявності безлімітного каналу. Якщо це не так, щоб уникнути непередбачених витрат автообновление слід відключити.
Інструкція
1
Якщо браузер Opera налаштований таким чином, що включений класичний інтерфейс користувача, натисніть на пункт меню «Інструменти», і в який з'явився підміню виберіть пункт "Налаштування". Відкриється вікно налаштувань браузера.
2
У браузері, в настройках якого обраний сучасний інтерфейс користувача (починаючи з версії 11 він включений за умовчанням), натисніть на червону кнопку з буквою O в лівому верхньому кутку, виберіть в меню пункт "Налаштування", а потім в підміню - пункт «Загальні настройки». Результат буде тим же, що і в попередньому випадку.
3
Знайдіть у вікні налаштувань п'ять вкладок. Перейдіть на останню з них, що носить назву «Додатково» або «Розширені».
4
Зліва у вікні налаштувань з'явиться вертикальний список розділів. В ньому виберіть рядок «Безпека». Праворуч від списку з'явиться відповідне цього розділу поєднання кнопок і полів введення.
5
Знайдіть нижню рядок, що починається зі слів «Оновлення Opera». Поруч з нею розташовано поле вводу з двома варіантами: «Не перевіряти» і «Питати перед установкою». За замовчуванням включений другий з них - виберіть замість нього перший. Натисніть кнопку «Ок».
6
Також відключити автоматичне оновлення браузера Opera можна за допомогою редактора налаштувань. Перейдіть в одній з вкладок на локальний адресу opera: config. Розкрийте розділ Auto Update, а потім в поле Autoupdate Server рядок https://autoupdate.opera.com/замініть на порожню. Натисніть кнопку «Зберегти», розташовану в нижній частині розділу. Потім закрийте вкладку.
7
Пам'ятайте, що якщо версія Opera не є новітньою, безпека системи знижується. Щоб цього не відбувалося, періодично оновлюйте браузер вручну. При лімітному каналі доцільно скачувати нові версії браузера в іншому місці, де є безлімітний канал, а потім приносити на свій комп'ютер, використовуючи флешку. При цьому важливо, щоб обидві машини не були зараженими.