Як потрібно поводитися в гостях. Як блокувати людини не чекаючи його в гостях.

Правила поведінки в гостях допомагають людям заводити і зміцнювати дружні відносини, а також легко і цікаво проводити час. Крім того, вміння гідно поводитися в гостях - запорука доброзичливого ставлення до вас господарів будинку.
Інструкція
1
Якщо вас запросили в гості, обов'язково дайте точну відповідь, прийдете ви чи ні. Якщо ви прийняли запрошення, але з якихось причин не зможете прийти, попередьте про це. Будьте пунктуальні. Не змушуйте себе чекати за накритим столом, але й не приходите занадто рано, щоб не створювати незручних ситуацій.
2
Не зайвим буде прихопити з собою невеликий подарунок. Завжди доречні принесені цукерки, торт, делікатес або невеликий сувенір. Чоловікам слід піднести господині будинку квіти або принести з собою пляшку вина.
3
Увійшовши, привітайте господарів, вручите подарунки і обов'язково привітайтеся з усіма присутніми. Якщо ви не знайомі, представтесь. Тримайтеся невимушено, беріть участь в розмові або розвагах. А можливі конфузних ситуації скрашує дотепними жартами.
4
Відчуваєте скутість? Намагайтеся підтримувати хоча б «німий» діалог очима і за вечір вимовити пару фраз. Час від часу відривайтеся від тарілки і не розглядайте кімнату з нудьгуючим виглядом.
5
Екстравертам ж не слід перетягувати ковдру на себе, інакше всі присутні будуть чекати вашого відходу, як манну небесну. Не перебивайте співрозмовників і вже тим більше господарів будинку. Пліткувати і створювати конфліктні ситуації в гостях - поганий тон.
6
Дотримуйтесь традиції, які прийняті в цьому будинку. Не наполягайте на перегляді фільму, коли вас запросили пограти в шаради і т.д. Якщо ви допустили незручність, припустимо, щось розбили, обов'язково відшкодуєте збиток. З обережністю ставитеся до алкоголю, тим більше, якщо ви прийшли до господарів будинку вперше.
7
Чи не засиджуйтеся допізна. На завершення вечора подякуйте господарям за гостинність і добре проведений час. При необхідності прийміть пропозицію вас проводити, але не наполягайте, якщо його не надійшло. Не забудьте запросити господарів будинку нанести вам візит у відповідь.