Як одягатися в тренажерний зал.

Для вдалих занять спортом важливий не тільки вибір навантаження і типу вправ, але і зручна спортивна форма. Існують моделі спортивного одягу, найбільш підходящі для тренажерного залу, але потрібно зуміти підібрати костюм, відповідний саме вам.
Інструкція
1
Правильно підберіть взуття. Існує багато видів кросівок, їх вибір залежить від того, чим ви плануєте займатися. З-за різних типів навантаження на тренажерах можна рекомендувати вибір універсальної взуття. Але якщо ви, наприклад, переважно займаєтеся на біговій доріжці, зупиніть свій вибір на моделях для бігу.
2
Під кросівки надягайте шкарпетки чи гольфи спортивних моделей. Така білизна не має на увазі швів, що зменшить для вас імовірність появи мозолів. Найкраще зупиняти свій вибір на носках з бавовняних матеріалів - вони не тільки дозволяють зберігати гігієну стопи, але і досить міцні.
3
Для жінок важливо правильно підібрати спортивну білизну. Воно може бути з натуральних матеріалів або з воздухопроницаемой синтетики. Ліфчик найкраще вибирати із спортивних моделей. Вони характеризуються м'якими чашечками без ефекту «пуш ап» і додаткових накладок. Проте, такий ліфчик надійно фіксує груди, що допомагає уникнути незручностей при бігу.
4
У спортивному залі можна вибирати як відкриту, так і закриту одяг. При цьому бажано, щоб штанини в спортивних штанах і рукава у футболок досить щільно прилягали до тіла. Інакше вільні частини костюма можуть зачепитися за тренажер.
5
Вибирайте одяг з матеріалів, всмоктуючих піт і пропускають повітря. Крім одягу з натуральних матеріалів, наприклад, бавовни, стандартам зручності відповідають і сучасні синтетичні матеріали, призначені для носіння під час спортивних занять. Для важких силових тренувань можуть підійти моделі з двошарового матеріалу, що забезпечують краще збереження терморегуляції при рясному потовиділенні.
6
Не приходьте в зал відразу в спортивному одязі, навіть влітку. Після тренування бажано відразу переодягатися, так як форма може бути досить сильно забруднена потім.
Рідко хто відвідує спортзал не для занять спорту. Тому й одягатися в цей заклад варто так, як того вимагає спортивний дрес-код, а не тенденції моди і глянцеві журнали.
Інструкція
1
Комфортне самопочуття і спортивний настрій тренується безпосередньо залежить від одягу. Звичайно, в зручній спортивній формі витривалішими ви не станете, але тренування пройде приємніше. І зовсім не важливо, якого року випуску модель кросівок і який зміст написів на вашій футболці.
2
Одягайтеся зручно - так, щоб ви могли вільно присісти, підняти руки, нахилитися, щоб ви не соромилися сісти, лягти, задерти ноги і т.п. Взуття має бути м'яка, але пружна, за розміром і, звичайно, призначена для тренувань. Деякі бодібілдери обирають для занять в тренажерних залах тапочки і сланці. Хоч з боку і виглядає це досить кумедно, але раз спортсмену зручно - чому б і ні. Однак для активних несилових тренувань все ж віддайте перевагу кедам і кросівок.
3
В спортивному одязі не повинно бути ні холодно, ні жарко - вона повинна бути такою, що, якщо стояти на місці, стане прохолодно. Це буде стимулювати не зупинятися на тривалі перепочинку під час тренувань. Такий підхід дозволить не перегрітися від інтенсивного фізичного навантаження.
4
Розтягнуті трико, запрані майки-алкоголічки, сімейні труси, відверті топіки і т.п. прибережіть для домашнього носіння. Одяг з паєтками, бісером, стразами, стеклярусом, взуття на підборах, балетки та інше, що не відноситься до спорту, залиште для інших закладів.
5
Якщо ви плануєте займатися на тренажерах, тренуватися з вагою, вам слід обзавестися шкіряними рукавичками без пальців. Це захистить руки від натирань і мазолей.
6
До і після тренування обов'язково переодягайтеся. У залі ви не повинні носити жодну річ, в якій прийшли, і навпаки - після тренування одягайтеся в вуличний одяг. І не забувайте містити в чистоті свій спортивний костюм. Якщо зовнішній вигляд має не настільки принципове значення, то неприємний запах навряд чи буде комфортний і приємний оточуючим.