Як перейти на іншу роботу.

Відповідно до статті 72.1 Трудового кодексу РФ, співробітник може оформити переведення на інше місце роботи. У цьому випадку він повинен розірвати чинний юридичний документ і укласти з потенційним роботодавцем новий договір. Але перш ніж це зробити, необхідно оформити деякі документи.
Вам знадобиться
  • - заяву про переведення;
  • - лист-запит від майбутнього роботодавця.
Інструкція
1
Напишіть заяву на ім'я того керівника, в організації якого ви працюєте на даний момент. У документі вкажіть причини переведення (переїзд, кращі умови і т.д.). Сюди ж ви повинні включити інформацію про нове місце роботи (найменування компанії, посада).
2
Для підтвердження переказу надайте нинішньому роботодавцеві лист-запит від керівника тієї організації, в яку ви плануєте перевестися. Перевірте інформацію, викладену в документі. Тут повинна бути вказана передбачувана дата початку роботи, посада та найменування структурного підрозділу.
3
Після цього директор тієї компанії, в штаті якої ви числитеся, повинен розглянути вашу заяву. Якщо засновників кілька, рішення про переведення приймається на зборах учасників Товариства. Результати оформляються у вигляді протоколу.
4
Далі ваш керівник повинен оформити наказ про розірвання трудового договору (форма № Т-8). Цей розпорядчий документ передається вам на підпис. Перевірте інформацію і підпишіть його. Зверніть увагу на те, що є підставою звільнення, тут повинно бути вказано вашу заяву та лист-запит від вашого майбутнього роботодавця. Крім цього, наказ повинен включати таке формулювання, як «Звільнення проходить в порядку переведення в (найменування організації)».
5
На підставі перерахованих вище документів, кадровим працівником вносяться відомості в вашу особисту картку. У вашій присутності посадова особа в трудовій книжці має зробити наступний запис: «Звільнений у порядку переведення в (найменування приймаючої компанії) відповідно до пункту 5 статті 77 Трудового кодексу Російської Федерації». Після цього проставляється синя печатка організації, документ віддається на підпис керівнику організації. Приймаюча сторона під цим записом повинна зробити відмітку про те, що ви прийняті в штат.