Як очистити робочий стіл. Як очистить вкладку журнал на робочому столі.

Робочий стіл Windows зручно використовувати для розміщення на ньому ярликів файлів і програм, які хочеться завжди мати під рукою. Однак доступність цього місця збереження різних корисних файлів призводить до його зайвої «захаращеності», з чим рано чи пізно доведеться розбиратися. В операційній системі існує кілька спеціальних функцій і загальних можливостей, які допоможуть вирішити цю задачу.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо комп'ютер працює під управлінням ОС Windows XP, очистити робочий стіл від ярликів давно не використовувалися додатків і файлів можна за допомогою спеціального майстра. Щоб його запустити, клікніть фонове зображення робочого столу правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості». На вкладці «Робочий стіл» відкрився вікна натисніть кнопку «Налаштування робочого столу», а в наступному вікні клікніть «Очистити робочий стіл».
2
Можна запустити це системне додаток і по-іншому - розкривши контекстне меню робочого столу, перейдіть в його розділ «Упорядкувати ярлики» і виберіть пункт «Майстер очищення робочого столу».
3
На початку роботи майстра просто натисніть кнопку «Далі». Системне додаток проаналізує статистику використання ярликів і запропонує список тих, які, на його думку, не дуже потрібні. Ви зможете відкоригувати список і віддати команду на початок зачистки - натиснути «Далі» ще раз, а потім клікнути на кнопку «Готово». Майстер не видалить ярлики безповоротно, а помістить їх в спеціально створену папку з назвою «Невикористані ярлики».
4
В ОС більш пізніх випусків - 7 і Vista - є можливість взагалі заборонити відображення ярликів на робочому столі. Для цього викличте контекстне меню і в розділі «Вид» зніміть позначку біля пункту «Показувати значки робочого столу». Таким же способом можна очистити робочий простір від гаджетів - команда «Відображати гаджети робочого столу» поміщена в наступний рядок того ж розділу контекстного меню.
5
Можна використовувати менш радикальні методи очищення. Наприклад, створіть на робочому столі кілька папок для різних груп ярликів - текстових файлів, програм, малюнків, відеороликів - і розсортуйте в них існуючі ярлички. Для створення папки клікніть фоновий малюнок і виберіть у розділі «Створити» пункт «Папку», потім наберіть назву і натисніть Enter. Для переміщення в створений фолдер ярлика з робочого столу просто перетягніть його туди мишкою.