Як перенести the bat. Як перенести на.

Перенесення поштового клієнта The Bat буває потрібний при переході на інший комп'ютер для відновлення поштових скриньок після переустановлення операційної системи. Зробити це можна кількома способами. Вбудовані можливості програми дозволяють зберегти при такій операції не тільки інформацію про поштових скриньках, а й їхні архіви, а також настройки інтерфейсу програми.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перенесення поштового клієнта The Bat не вимагає ніяких підготовчих операцій по збереженню налаштувань і архівації повідомлень - просто скопіюйте все, що знаходиться в кореневій директорії програми, і вставте в нове «місце роботи». Потрібна папка, як правило, розміщується в каталозі Program Files на системному диску комп'ютера.
2
Після перенесення в інший комп'ютер або на інший системний диск цього ж комп'ютера помістіть каталог програми в таку ж папку Program Files, розкрийте її і запустіть файл thebat.exe. Розбуджена таким способом в новому місці програма сама визначить, що потрібна повторна установка в систему, і почне цей процес, задаючи вам необхідні питання.
3
При такому перенесенні облікові записи всіх колишніх поштових скриньок не відновляться автоматично, але якщо архів повідомлення зберігався в кореневій папці програми та скопійований в нове місце, ви зможете отримати до них доступ. Для цього створіть повторно кожен обліковий запис, вказавши в якості місця зберігання папку вже існуючого архіву. Перенесені повідомлення з'являться в списку після перезапуску програми.
4
Описаний спосіб хоча і є найпростішим, але відноситься до «недокументованим можливостям» програми і не рекомендується виробником. Правильний же перенос облікових записів і налаштувань використовує спеціальну функцію самої програми. Щоб її активувати розкрийте в меню розділ «Інструменти» і виберіть пункт «Резервна копія». The Bat попередить, що створюваний архів не сумісний з версіями, випущеними до v4.1 - натисніть OK.
5
Якщо ви хочете перенести всі існуючі налаштування без змін, нічого не міняйте у вікні,, лише вкажіть назву файлу і місце його збереження. Для цього скористайтеся стандартним діалогом, який відкриває клацання по кнопці «Обзор». Потім натисніть OK.
6
У наступному вікні майстра архівації поставте позначки в списку поштових скриньок, вибравши ті, які потрібно перенести в нове місце. Архів можна захистити паролем. Якщо в цьому є необхідність, поставте прапорець в єдиному чекбоксі цієї форми і двічі наберіть пароль в полях введення. Ще раз натисніть OK, і програма почне архівацію. По її закінченні ви побачите звіт - натисніть OK для завершення роботи майстра.
7
Перенесіть файл архіву в новий комп'ютер і після установки поштового клієнта скористайтеся командою «Відновити з резервної копії» з розділу «Інструменти» меню програми. Ця команда відкриває вікно, в якому вам потрібно натиснути кнопку «Додати», в діалозі знайти файл з архівом, виділити його і клацнути по кнопці «Відкрити». Назва файлу та дата його створення з'являться у списку у вікні майстра відновлення - виділіть цей рядок і натисніть OK.
8
У наступному вікні майстер покаже список поштових скриньок, архіви яких є в файлі - за допомогою чекбоксів виберіть тільки потрібні і натисніть OK. Програма відтворить поштові ящики разом з їх вмістом і покаже звіт - натисніть OK ще раз.