Як змінити розмір значків робочого столу. Як збільшити розмір ярликів.

Уявімо ситуацію - вирішили ми придбати, скажімо, ноутбук. Сам по собі маленький, компактний, діагональ монітора не перевищує і п'ятнадцяти дюймів. Та ось тільки стався дивний збій налаштувань, і робочий стіл став просто гігантських розмірів . Значки на робочому столі стали такими великими, що навіть не поміщаються на екрані. Саме час бити тривогу. Але є спосіб куди спокійніше і простіше.
Інструкція
1
Завдання здається складною лише на перший погляд. Насправді не потрібно бути крутим програмістом, щоб вирішити таку дріб'язкову задачу.
2
Для початку викликаємо контекстне меню, натиснувши правою кнопкою миші по порожньому місці на робочому столі. При появі вищезгаданого меню очима пробігає по його вмісту. Тут знаходиться досить небагато різних пропозицій щодо того, що можна зробити за допомогою викликаного меню.
3
Однак з усього цього розмаїття вибору нам потрібен лише один пункт. А саме - «Властивості». Він, як правило, знаходиться в самому низу викликаного контекстного меню. Активуємо даний пункт натисканням лівої кнопкою миші. Відразу ж на робочому столі з'являється вікно з різними вкладками типу «Теми», «Робочий стіл», «Заставка», «Оформлення», «Параметри». Ось з усього перерахованого нам і знадобиться остання вкладка «параметри».
4
Перейшовши клацанням курсора в дану вкладку, очима шукаємо відділ «дозвіл екрана». Цей відділ представляє з себе горизонтальну шкалу з нанесеними на неї поділками. Ділення позначають кількість точок на дюйм. Стандартна система вимірювання. Так само на цій шкалі знаходиться повзунок. Переміщаючи його від самого найменшого значення (800х600 точок) до самого найбільшого (1280х800 пікселів), можна регулювати «під себе» розмір робочого столу , вікон і значків одночасно.
5
Відповідно, чим менше точок, тим більше будуть об'єкти, але якість їх буде значно страждати, створиться ефект розмитості. Назад пропорційну залежність ми спостерігаємо з максимальною роздільною здатністю. Чим більше точок на дюйм, тим менше будуть значки, вікна і все, що знаходиться на робочому столі. Плюс до всього буде значно збільшено якість зображення.
6
Як ви самі змогли переконатися, не потрібно бути технічним генієм, щоб виконати дану операцію.
Зверніть увагу
У продовженні теми. Знаки порівняння (знак більше або знак менше) можна вставити тільки, якщо переключитися на англійську розкладку клавіатури, однак, як недавно з'ясувалося це можна зробити і без перемикання розкладки. Щоб вставити відповідний знак використовуйте ці поєднання клавишь
Корисна порада
Так от, якщо ми в математичному нерівності міняємо місцями ліву і праву частини нерівності, то знак міняється на протилежний. Знак "більше" міняється на знак "менше" і навпаки. Якщо при перенесенні математичного елемента через знак порівняння ми змінюємо знак, результат порівняння не змінюється: рівність зберігається, знак "більше" залишається знаком "більше", знак "менше" залишається знаком "менше".
Тим, хто проводить багато часу за комп'ютером, дуже важливо правильно налаштувати параметри екрану: дозвіл, частоту і, далеко не в останню чергу, розміри шрифту і іконок на «Робочому столі ». Зробити це можна самостійно засобами Windows.
Інструкція
1
Щоб змінити розмір значків, клацніть правою клавішею миші по вільному місцю «Робочого столу». З контекстного меню вибирайте опцію «Властивості». У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Оформлення» і натисніть кнопку «Ефекти». Відзначте прапорцем властивість «Застосовувати великі значки» і підтвердіть, натиснувши ОК. На вкладці «Ефекти» натисніть кнопку «Застосувати». Через деякий час значки помітно збільшаться.
2
Щоб вибрати розмір значків на ваш смак, у вкладці «Оформлення» тисніть «Додатково». У списку «Елемент» вибирайте «Значок», у віконці праворуч встановіть відповідний розмір (за замовчуванням 32).
3
В Windows Vista і Windows 7, щоб щасливі власники комп'ютерів не занудьгували, розробники придумали нові способи міняти розміри іконок. Правою клавішею миші клацніть на незайнятому місці «Робочого столу». В контекстному меню вибирайте опцію «Вид» і розміри значків «Великі значки», «Звичайні значки» і «Класичні значки» .Зажміте на клавіатурі Alt + Ctrl, клацніть лівою кнопкою миші на "Робочому у столу »і крутите коліщатко миші - розмір ярликів буде змінюватися.
4
І, нарешті, кардинальний спосіб збільшити іконки на «Робочому столі »: викликайте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші на "Робочому у столу », вибирайте опцію« Властивості »і вкладку« Параметри ». Зменшуйте дозвіл екрана до мінімальних 800х600 px. Підтвердіть рішення, натиснувши ОК. І значки, і шрифт стануть значно більшими.
5
Клацніть по іконці відеоадаптера в треї (в нижньому правому куті), увійдіть в конфігурацію дисплея і зменшуйте дозвіл екрана доти, поки не досягнете рівноваги між розміром значків і якістю зображення.
Корисна порада
Значки на «Робочому столі» - це, як правило, ярлики програм, файлів або папок файлами. Не варто ставити на «Робочий стіл» документи, музику або исходники програм - якщо доведеться з якоїсь причини перевстановлювати Windows, вся ця інформація може загубитися.