Як перевернути відео в скайпі. чому в скайпі відео неревернуто.

Ви загорілися бажанням спілкуватися по Skype, купили нову веб-камеру, під'єднали до комп'ютера. Але от проблема: через особливості кріплення камери зображення вийшло перевернутим. Не варто впадати у відчай; комп'ютер - хоч і складна штука, все ж потрібні параметри в ньому завжди можна налаштувати.
Інструкція
1
Для початку потрібно переконатися, що камера працює справно. Перш за все, переконайтесь, що система її визначила. Якщо ні - скористайтеся програмним забезпеченням, яке поставляється разом з камерою, або скачайте його з офіційного сайту виробника. Коли камера визначиться системою, в треї з'явиться відповідне повідомлення.
2
Запустіть ПЗ, знайдіть в ньому розділ «Налаштування/Опції» (Options) або клікніть по значку із зображенням гайкового ключа. Інтерфейс і функціональність програмного забезпечення залежать від моделі і виробника камери. Встановіть потрібні параметри відео. Можливо, в програмі ви знайдете пункт, який відповідає за виведення зображення в дзеркальному відображенні. Збережіть зміни, натиснувши кнопку OK.
3
Якщо в ПО немає такої функції, включіть Skype. У меню натисніть вкладку «Інструменти», потім «Налаштування». Відкриється вікно, в якому вам потрібно вибрати пункт «Налаштування відео». У новому вікні натисніть на параметр «Налаштування веб-камери».
4
Вікно містить меню налаштувань веб-камери. Меню цих опцій також не залежить від Skype, воно залежить від моделі і виробника камери. Знайдіть параметри «Горизонтальне віддзеркалення» (Horizontal Flip) і «Вертикальне віддзеркалення» (Vertical Flip). Виберіть потрібний параметр і збережіть, натиснувши кнопку OK.
5
У блоці «Налаштування відео» ви можете перевірити результат. Якщо зміни не набули чинності, перезапустіть Skype.
6
Іноді для збереження змін потрібне перезавантаження. Виконайте її через панель «Пуск» або через кнопку Reset на системному блоці. Після перезавантаження перевірте, чи змінилися параметри відображення відео. Аналогічним способом можна повернути налаштування або змінити параметр відображення, якщо ви змінили становище веб-камери.