Як подивитися post запит.

Перелік методом post є одним з різновидів діалогу клієнтського додатка і сервера. Вони призначені для передачі і додавання даних на віддалений ресурс. Тому запити ці запити мають спеціальний контейнер для переданої інформації, званий тілом запиту. Тіло запиту post і його заголовки передаються непомітно для користувача, котрий з сайтом за допомогою браузера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом до інтернету, браузер і розширення.
Інструкція
1
Сучасні браузери містять інструменти для веб-розробників, які дозволяють одержати деяку інформацію про відправляються запитах post. Якщо вам потрібно подивитися заголовки всього пари запитів, їх використання буде простіше і швидше інших способів.
2
Якщо ви використовуєте Firefox, ви можете скористатися його веб-консоллю. Вона відображає заголовки запитів і вміст переданих файлів cookies. Для її запуску розкрийте меню браузера, клацніть по пункту "Веб-розробка» і виберіть «Веб-консоль». В з'явилася панелі активуйте кнопку «Мережа». Введіть в поле фільтра назва методу - post. Залежно від ваших цілей, натисніть на кнопку форми отправляющей потрібний запит або обновіть сторінку. В консолі відобразиться відправлений запит. Клікніть по ньому мишкою, щоб подивитися докладніше.
3
Браузер Google Chrome має потужні інструменти налагодження. Щоб ними скористатися, клікніть по іконці з зображенням гайкового ключа, а потім розкрийте пункт «Налагодження та управління Google Chrome». Виберіть пункт «Інструменти» і запустіть «Інструменти розробників». В панелі інструментів виберіть вкладку Network і відправте запит. Знайдіть потрібний запит в списку і клацніть по ньому, щоб вивчити подробиці.
4
У браузері Opera є вбудовані інструменти для розробників Opera Dragonfly. Для їх запуску клікніть правою клавішею мишки по потрібній сторінці і виберіть пункт контекстного меню «Проінспектувати елемент». Перейдіть на вкладку «Мережа» інструментів для розробників і відправте потрібний запит. Знайдіть його в списку і розкрийте, щоб вивчити заголовки і відповіді сервера.
5
Internet Explorer 9 містить комплект під назвою «Засоби розробника F12», надають докладну інформацію по виконаним запитам. Вони запускаються натисканням кнопки F12 або за допомогою меню «Сервис», що містить однойменний пункт. Щоб подивитися запит, перейдіть на вкладку «Мережа». Знайдіть заданий запит у зведенні і за допомогою подвійного кліка розкрийте докладну інформацію.
6
Браузери Chrome і Internet Explorer 9 містять вбудовані інструменти, що дозволяють вивчити відправлений запит post у всіх деталях. Для отримання повної інформації використовуйте їх або Firefox з встановленим плагіном Firebug. Він дуже зручний для частого вивчення запитів, наприклад, при налагодженні сайтів.
7
Якщо ви хочете подивитися запит, відправлений НЕ браузером, а якийсь інший програмою, скористайтеся HTTP-отладчиком Fiddler. Він працює як проксі-сервер і перехоплює запити будь-якої програми, а також надає дуже докладну інформацію по їх заголовкам і вмісту.