Як в Агенті поставити пароль. майл агент не вимагає при вході пароль.

«Mail.Ru Агент» - популярна програма для спілкування в інтернеті зі своїми друзями, знайомими та близькими. Він оповіщає про події в соціальній мережі «Мій світ», дозволяючи бути в курсі новин, не заходячи для перевірки на свою сторінку. Надає можливість відправляти безкоштовні смс, спілкуватися за допомогою веб-камери та навушники, листуватися з користувачами ICQ, Jabber і популярних соціальних мереж.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, програма «Mail.Ru Агент».
Інструкція
1
Для входу у свій обліковий запис «Агент» використовує логін і пароль, введені при першому підключенні. За замовчуванням він зберігає їх в зашифрованому вигляді на вашому комп'ютері і не вимагає їх введення. Тому, щоб поставити пароль при запуску «Агента», потрібно відключити його збереження в настройках облікових записів.
2
Щоб зайти в налаштування «Агента», натисніть «Меню» і виберіть «Настройку облікових записів». Або клікніть по маленькому значку з молоточком, який знаходиться в правому верхньому куті вікна діалогу зі співрозмовником, і перейдіть на вкладку "Облікові записи".
3
Натисніть на синій олівчик, розташований навпроти потрібної облікового запису. У вікні, зніміть галочку з пункту «Зберігати пароль» і натисніть «OK». При наступному запуску «Mail.Ru Агент» виведе вікно із запитом пароля.
4
Щоб знову ввімкнути автоматичний вхід в обліковий запис, просто поставте у вікні введення пароля галочку «Зберегти пароль».
5
Щоб вимагати введення пароля для нового облікового запису або при першому запуску «Агента», зніміть галочку «Зберігати пароль», розташовану в вікні входу.
6
Попри встановлений пароль для входу в «Агент», залишається можливість отримати ваш список контактів за допомогою «Веб-Агента», працюючого на сторінках сервісів «Mail.ru». Ви можете його відключити, щоб краще контролювати доступ до свого облікового запису.
7
Для цього зайдіть в «Пошту» на сайті та натисніть кнопку «Ще», розташовану у верхньому горизонтальному меню. Виберіть пункт "Налаштування" в списку, що з'явився і клікніть по посиланню «Інтерфейс поштового ящика» на сторінці, налаштувань.
8
Зніміть галочку з пункту «Виводити на сторінках Пошти Веб-Агент». Натисніть кнопку «Зберегти зміни» і «Веб-Агент» перестане виводитися на сторінках «Mail.ru»
Корисна порада
Щоб повністю контролювати доступ до свого облікового запису - не забувайте про браузер. Натискайте кнопку «Вихід» наприкінці відвідин своєї особистої сторінки в соціальній мережі «Мій Світ» або поштового ящика.