Як повернути годинник. повернути годинник в магазин.

Якщо куплені вами в магазині годинник не працюють або не влаштовують вас з яких-небудь інших причин, їх можна повернути. Згідно з російським законодавством, така можливість найчастіше надається споживачам.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви можете повернути придбані годинник в магазин. Зробити це можна в тому випадку, якщо несправність трапилася з вини виробника. Але якщо модель просто не сподобалася, замінити її можна не завжди. Не підлягають обміну годинник з встановленим на них терміном гарантійного обслуговування. Крім того, ви не зможете здати в магазин аксесуар, в матеріал якого входить золото, срібло, платина або дорогоцінні камені. Усі інші моделі можуть бути повернуті назад у магазин протягом 14 днів після здійснення покупки.
2
Зверніться до адміністрації магазину, якщо співробітники відмовляють вам у законному поверненні годин. Прийдіть з годинником, гарантійним талоном і чеком, якщо ви забрали їх при покупці. Якщо аксесуар не має гарантії, ви можете обміняти його на аналогічний або зажадати повернути вам гроші. В тому випадку, коли годинник передбачають гарантійне обслуговування, їх мають відправити на проходження безкоштовного ремонту. Якщо ж і він не допоможе, вам повернуть витрачені гроші
3
Отримайте назад годинник після ремонту або гроші за них. Якщо вам відмовляють в їх лагодження та відшкодуванні збитку, зверніться за допомогою до представників місцевого відділення Служби захисту прав споживачів. Вам допоможуть у складанні грамотної скарги, здатної вплинути на адміністрацію магазину. Якщо є можливість, зверніться безпосередньо до виробника годинників, якщо їх марка є досить відомою. Захищаючи свою репутацію, компанія може допомогти вам в заміні неякісного товару.
Зверніть увагу
Компанія може відмовити в ремонті вашого годинника навіть по гарантії, якщо вони були пошкоджені з вашої вини, наприклад, від сильного удару.
Корисна порада
Якщо реакція з боку магазину на ваші претензії відсутній, зверніться до суду. Однак це варто робити, тільки якщо стоїть питання про значну суму компенсації, інакше вам доведеться витратити більше грошей на проведення експертизи якості придбаного товару.
Після покупки годин у вас з яких-небудь причин може виникнути бажання їх повернути. Законодавство дає споживачам таке право, однак для цього необхідно дотриматися ряд умов.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у вас по закону можливість повернути конкретні годинник . Якщо годинник вам просто не сподобалися, ви можете віднести їх в магазин протягом чотирнадцяти днів з дня покупки. Однак це не відноситься до тих годинах, на які було оформлено гарантійний талон на ремонт. Такий предмет інтер'єру і аксесуар підлягатиме заміні тільки в разі несправності.
2
Зверніться в магазин, де ви купили годинник . Візьміть з собою чек, а також, за наявності, гарантійний талон і фірмову упаковку. Поясніть продавцеві, чому ви хочете повернути раніше куплений товар. Зі сломавшимися до закінчення терміну гарантії годинами вас швидше за все відправлять в ремонтну майстерню, в якій вашу покупку повинні прийняти для гарантійного обслуговування.
3
Прийдіть в зазначену вами майстерню і віддайте їм годинник . Ремонт повинен бути безкоштовним для вас, якщо термін гарантії ще не закінчився. Якщо ваші годинник визнають не підлягають ремонту, причому не з вашої вини, а через помилку при складанні або зберіганні, поверніться разом з ними в магазин і вимагайте повернення грошей.
4
При відмові продавця задовольнити ваше прохання про повернення грошей зверніться до його керівництва - менеджеру або директору магазину. У ряді випадків люди, що мають великі повноваження, швидше зможуть вирішити вашу проблему.
5
Якщо магазин все-таки не погодиться повернути вам гроші, зверніться в товариство із захисту прав споживачів. Там ви зможете отримати консультацію юриста та при необхідності скласти скаргу на магазин в контролюючі інстанції.
6
Якщо мова йде про значну суму грошей, ви можете звернутися в суд. Однак врахуйте, що подібний розгляд може зайняти багато часу. До того ж від вас будуть потрібні додаткові витрати у вигляді проведення експертизи годин, що демонструють, що в їх несправності винні не ви, а виробник або продавець.