Як знайти чорний список в телефоні Samsung. Як знайти чорний список на сумісного стар.

Можливо деякі володарі стільникових телефонів стикалися з ситуацією, коли хтось докучає телефонними дзвінками. Якщо у вас телефон Samsung - скористайтеся опцією «чорний список» і занесіть в нього номер небажаного абонента.
Інструкція
1
В «чорний список» ви можете занести мобільні, міські, а також міжміські та міжнародні дзвінки. Якщо абонент, занесений в список, знову набере ваш номер, то не зможе додзвонитися, так як для нього ваш номер буде вважатися помилково набраними.
2
Щоб внести номер до «чорного списку», зайдіть в головне меню телефону. Виберіть пункт «Налаштування», далі «Додатки», потім «Виклики» - «Все виклики» - «Чорний список» - «Активація» - включити.
3
Відкрийте меню «Додати в список». Якщо небажаний номер збережений в телефонній книзі, натисніть «Додати з телефонної книги» або введіть номер самостійно.
4
Можна додати номер телефону з журналу викликів. Виберіть небажаний номер, контекстне меню, в ньому виберіть вкладку «Додати до чорного списку».
5
Якщо ви помилково внесли не той номер, знайдіть чорний список, як зазначено у другому пункті, виберіть абонента, приберіть позначку поряд з ним. Або через опції - видалити зі списку.
6
Видалити з «чорного списку» також можна через журнал викликів. Виберіть номер, викличте контекстне меню, в ньому виберіть вкладку «Прибрати з чорного списку».
7
Назви опцій можуть відрізнятися в різних модифікаціях телефонів, але принцип залишається тим же. Якщо у вас телефон старої моделі, там може бути відсутнім пункт «чорний список». Тоді підключити його ви зможете на офіційному сайті вашого стільникового оператора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3XT0CMCl6vY