Як змінити розкладку.

Велика частина текстів рунета пишеться рідною, тобто російською мовою. Але на більшості сайтів логіни і паролі вводяться тільки латинськими буквами та арабськими цифрами. Більшість веб-адрес також пишуться англійською мовою, тому при вводі цих та деяких інших даних зміна розкладки клавіатури необхідна.
Інструкція
1
Знайдіть мовну панель в правому нижньому куті робочого столу. Наведіть на неї курсор і клацніть лівою кнопкою. У списку встановлених мов виберіть потрібний. Перевірте, щоб перші дві букви назви мови змінилися, і відновлюйте введення.
2
Чи не застосовуючи мишку, натисніть на клавіатурі "Alt-Shift" або "Ctrl-Shift". Переконайтеся, що мова змінився, за тими ж ознаками.
3
Якщо двох мов вам мало, встановіть третій. Для цього натисніть праву кнопку миші на мовній панелі і виберіть пункт «Параметри». Натисніть кнопку «Додати» праворуч від списку встановлених мов, виберіть мову і розкладку . Збережіть зміни, натиснувши кнопку "OK"
4
Ту ж операцію можна виконати через компонент «Мова і регіональні стандарти» в «Панелі управління». Відкрийте вкладку «Мови і клавіатуру", далі "Змінити клавіатуру». З'явиться таке ж вікно, як в попередньому варіанті. Виберіть мову і розкладку , збережіть зміни і закрийте вікна.