Як в BIOS включити підтримку USB. биосе в integrated peripherals включити підтримку usb клавіатури.

BIOS - набір мікропрограм, розміщених на мікросхемі пам'яті, яка розташована на материнській платі комп'ютера. При включенні комп'ютера, ще до завантаження операційної системи, BIOS розпізнає встановлені пристрої, перевіряє їх працездатність і запускає їх із заданими настройками. Підтримка USB в BIOS в більшості випадків повинна бути включена, т.к. багато пристроїв використовують цей інтерфейс для підключення до комп'ютера.
Інструкція
1
Увійдіть в програму настройки BIOS. Для цього необхідно натиснути певну клавішу або клавіші після включення комп'ютера при перевірці пристроїв, до завантаження операційної системи. Найпоширенішим варіантом є натискання клавіші Delete, або Del. Щоб дізнатися, яку клавішу натискати в конкретному випадку, уважно спостерігайте за текстом на екрані при включенні комп'ютера. Однією з рядків буде підказка приблизно такого змісту: Press F2 to enter Setup.
2
Знайдіть пункт меню, в якому буде розташовуватися настройка, що відповідає за включення підтримки USB в BIOS. Залежно від виробника BIOS, цей пункт може називатися по-різному. Поширеними варіантами є Integrated Peripherals, Peripherals, Advanced. Якщо такого пункту не виявилося, спробуйте зайти в інші розділи - в одному з них вам попадеться необхідний пункт із наступного кроку.
3
Виберіть параметр, який безпосередньо відповідає за USB-контролер. Він також може мати різні назви в різних версіях BIOS. Але його назва обов'язково включатиме в себе слово USB, наприклад, USB Controller, USB Device, USB Function, OnChip USB, Onboard USB Device. Він може розташовуватися як безпосередньо в попередньому пункті, так і в підпункті Onboard Device, USB Configuration, OnChip Device.
4
Встановіть значення параметра Enabled для включення підтримки USB. В деяких версіях BIOS можливе не тільки включення USB-контролера, а й вказівку режиму його роботи за допомогою пунктів V1.1 і V1.1 + V2.0. В цьому випадку слід вибирати варіант V1.1 + V2.0, в якому поряд з режимом USB 1.1 буде задіяний і сучасніший USB 2.0.
5
Збережіть настройки. Для цього виберіть пункт меню Save & Exit Setup в головному меню програми настройки BIOS. Комп'ютер автоматично перезавантажиться, після чого підтримка USB буде включена.
Зверніть увагу
Не змінюйте в BIOS налаштування, значення яких вам не ясно, т.к. це може привести до нестабільної роботи комп'ютера, збоїв і навіть поломці.
Корисна порада
Переміщайтеся по пунктам меню за допомогою клавіш управління курсором, для входу в певний розділ використовуйте клавішу Enter, для переміщення на рівень вище - клавішу Escape. Для зміни значення параметра використовуйте клавіші +, -, Page Up, Page Down.