Як вставити своє обличчя в листівку.

Привітати дорогої людини можна по-різному. Один з традиційних способів - послати йому листівку з добрими побажаннями. Можна нагадати адресату про своє існування, якщо вставити в картинку своє обличчя. Таким чином можна оформити як звичайну паперову, так і електронну листівку.
Вам знадобиться
  • - подвійна листівка;
  • - фотографія;
  • - гострий ніж;
  • - простий олівець:
  • - клей ПВА:
  • - комп'ютер з програмою Adobe Photoshop;
  • - сканер;
  • - принтер;
  • - шаблон листівки (можна взяти будь-яку вподобану картинку ).
Інструкція
1
Щоб виставити своє обличчя в звичайну паперову листівку, підберіть відповідну за розміром фотографію. Акуратно виріжте особа. Для невеликих картинок краще використовувати ножиці з короткими прямими кінцями. Можна використовувати і гострий ніж - для картону або шевський.
2
Візьміть подвійну листівку. На тій стороні, де картинка, намітьте місце для свого обличчя. Тонким простим олівцем обведіть контури фотографії. Гострим ножем виріжте отвір так, щоб вийшли рівні краї.
3
На внутрішній стороні листівки обведіть отвір. На обведений ділянку акуратно наклейте фотографію. Коли листівка складена, ваша особа повинна потрапляти точно в отвір.
4
Своє обличчя можна вставити і в електронну листівку. Виберіть підходящу картинку. Якщо ви займаєтеся цим вперше, підберіть малюнок або фотографію з таким сюжетом, щоб при створенні колажу не була потрібна особлива точність. Це може бути, наприклад, пейзаж або букет квітів. Коли ви трохи освоїте техніку, зможете робити листівки і поскладніше. Наприклад, своїм обличчям можна замінити мордочку якогось казкового персонажа.
5
Підготуйте фотографію. Якщо потрібно, відскануйте її в потрібному режимі. Для чорно-білого варіанту виберіть варіант «Відтінки сірого». Виставте необхідний дозвіл. Воно залежить від того, для чого призначена листівка. Для відправки по електронній пошті або розміщення в інтернеті досить дозвіл в 72dpi, для підготовки до друку буде побільше, від 300dpi. Обробіть фон, тобто картинку, в яку ви будете вставляти своє обличчя.
6
Відкрийте обидва знімка в програмі Adobe Photoshop. На лівій вертикальній панелі знайдіть інструмент "Ласо". Виділіть на фотографії своє обличчя. Постарайтеся зробити це точніше. Закінчите виділення в тій же точці, в якій ви його починали.
7
У верхній панелі знайдіть вкладку «Правка», а в ній - опцію «Копіювати». Скопіювати фрагмент малюнка можна і за допомогою поєднання клавіш Ctrl-C
8
Клацніть мишкою по листівці, щоб вона опинилася на передньому плані. У тій же вкладі «Правка» знайдіть опцію «Вставити». Перед вами з'явиться вирізане з фотографії ваше обличчя.
9
Поставте особа на потрібне місце. Зробити це можна за допомогою інструменту «Рух», який знаходиться на лівій панелі. Якщо ви ніколи не мали з ним справи, то шукайте іконку зі стрілочкою. Порухайте своє обличчя і знайдіть найбільш гармонійний варіант його розташування.
10
Не виключено, що ви не зовсім точно вирізали обличчя. В цьому випадку на листівці з'являться зайві лінії. Приберіть їх гумкою. Щоб на фоні не вийшло світлих плям, візьміть піпеткою з листівки потрібний колір, поставте його в якості фонового і тільки потім починайте діяти ластиком. Не забудьте, що товщина ластику регулюється так само, як і товщина кисті.
11
Збережіть своє творіння в потрібному форматі. Якщо ви збираєтеся надалі вносити в нього якісь зміни, виберіть розширення psd. Для остаточного варіанту більше підійде розширення jpg. Можливо, що перед збереженням у форматі jpg буде потрібно склеїти всі шари.