Як вибрати подарунок на весілля. саморобні подарунки на весілля.

Якщо вас запросили на весілля, саме час подумати про подарунок для молодят. Весілля - це початок нового життя для закоханих, тому ваш подарунок повинен бути не тільки оригінальним, але і практичним. Він повинен бути корисний одночасно і нареченому, і нареченій.
Інструкція
1
Мабуть, самим універсальним подарунком молодим є гроші. Наречені самі вирішать, що їм найбільше необхідно і витратять їх з користю для себе. Швидше за все, не тільки ви подаруєте гроші на весілля, тому набереться досить велика сума, яка дозволить молодятам придбати що-небудь істотне. Якщо ж на захід ви відправляєтеся великою компанією, зберіть гроші в конверт і підпишіть його.
2
Можна подарувати щось конкретне, необхідне в господарстві: хороший чайний сервіз, кухонний комбайн, мікрохвильову піч, пральну машину, домашній кінотеатр та ін. Все буде залежати від ваших фінансових можливостей і бажання. При виборі такого подарунка порадьтеся заздалегідь з нареченим і нареченою або з їх батьками.
3
Якщо ви не знаєте, що конкретно потрібно молодятам з речей, подаруйте їм подарунковий сертифікат. Сьогодні багато торгові центри пропонують придбати їх. Сертифікат може бути на придбання одягу, взуття, побутової техніки, відвідування салонів краси, ресторанів, розважальних центрів та інше.
4
Оригінальним подарунком може бути спільний портрет, намальований професійним художником з фотографії, марочне вино, путівка в романтичну подорож по закордонних містах або в хороший санаторій, де молодята зможуть відпочити і набратися сил, наприклад, перед появою первістка. Або забронюйте для них номер в шикарному готелі, де вони зможуть розкішно провести першу шлюбну ніч.
5
В останні роки все більшої популярності набувають так звані виш-листи. Молодята заздалегідь розсилають запрошеним гостям список речей, які вони хотіли б отримати в якості подарунка. У цьому випадку вам залишається вибрати його, погодившись зі своїми фінансовими можливостями. Але не виключені курйози. Якщо заздалегідь не вирішити, хто і що буде дарувати із запропонованого виш-листа, велика ймовірність того, що частина запрошених вибере один і той же пункт. А навіщо молодятам, наприклад, три мікрохвильовки? Тому після того як вирішили, що зі списку піднесете в день весілля саме ви, зателефонуйте нареченому і нареченій і поцікавтеся, чи не запланував чи хто-небудь інший з гостей подарувати те ж саме.