Як відкрити скупку золота.

Перед відкриттям скупки необхідно продумати всі етапи її організації, оскільки від цього залежить стабільність бізнесу в подальшому. Найважливіше вивчити поточні закони щодо даного виду діяльності та відкрити справу на легальних підставах.
Вам знадобиться
  • - копії статуту та установчих документів;
  • - копія свідоцтва про держреєстрацію;
  • - копії документів на оформлення приміщення;
  • - карта постановки на облік.
Інструкція
1
Зареєструйтеся як ІП, якщо вашою основною метою є відкриття скупки, або як юридична особа за умови, що підприємство буде також надавати послуги ломбарду. Для цього зверніться у місцеве відділення податкової служби.
2
Пройдіть реєстрацію як юридичної особи, для чого необхідно надати протокол про відкриття підприємства, установчий договір, включаючи особисті документи кожного із засновників, і статут. Індивідуальним підприємцям потрібно надати паспорт та ІПН. Крім того, в податковій службі необхідно оформити ККМ, передати в МРП документи на реєстрацію друку і отримати коди статистики.
3
Знайдіть і орендуйте відповідне для відкриття скупки приміщення. Краще всього, якщо воно буде розташоване в діловому центрі міста. Пройдіть санітарну та пожежну інспекції приміщення, запросивши співробітників місцевих служб.
4
Оформіть дозвільні документи для роботи з дорогоцінними металами в пробірної палаті або Росфінмоніторинг (для ломбардів). Дізнайтеся адресу найближчого відділення Державної пробірної палати і уявіть туди необхідні документи, куди входять: - завірені копії статуту та установчих документів; - завірена копія свідоцтва про державну реєстрацію; - заповнена за встановленою формою карта постановки на облік; - ІПН; - ЕГРЮЛ/ЕГРІП і коди статистики; - завірені копії паперів на приміщення.
5
Закупити необхідне обладнання. Наприклад, для роботи з дорогоцінними металами необхідний спеціальний сейф, а в самому приміщенні потрібно встановити міні-камери біля входу і місця приймальника. Обладнайте офіс якісної меблями і технікою. На комп'ютерах повинна бути встановлена остання ліцензійна версія ПЗ для ведення документації. Крім того, укладіть договори зі страховою компанією і охоронною фірмою, додатково встановивши сигналізацію на вхідні двері і сейф.