Як навчитися на стюардесу. співбесіду стюардеса.

Професія стюардеси завжди приваблювала дівчат. Красиві, одягнені в елегантну форму, завжди підтягнуті доброзичливі стюардеси зустрічають пасажирів на борту повітряного лайнера і протягом усього польоту піклуються про них - це так романтично. Але за зовнішньою легкістю і простотою стоять кілька місяців навчання і великий досвід. Щоб стати стюардесою, мало бути тільки привабливою.
Інструкція
1
Для початку ви повинні відповідати тим вимогам по своєму фізичному розвитку, які авіакомпанії пред'являють до своїх стюардес. Вони практично однакові: прекрасне здоров'я, яке необхідно буде підтверджувати два рази на рік, приємна зовнішність, грамотна і правильна мова, відсутність шрамів на видних частинах тіла. Крім цього ваш ріс повинен бути не нижче 160 см, а вік - в межах 18-35 років. Значно підвищить ваші шанси стати стюардесою знання англійської мови, з ним вас можуть прийняти на навчання навіть у віці старше 35 років.
2
За наявності всіх згаданих параметрів і пристрасного бажання літати зверніться в ту авіакомпанію, яка вам подобається, а краще - в усі відразу. Ознайомтеся зі списком вакансій, які існують на сайтах авіакомпаній, і напишіть заяву в формі резюме, із зазначенням своїх навичок та освіти, якщо воно вже є.
3
Вам доведеться кілька разів пройти співбесіду - при первинному вас, швидше, перевірять на психологічну готовність стати стюардесою, тому під час нього вам можуть задати не один провокаційне запитання. Друге співбесіду проводиться і в усній, і в письмовій формі. Ще одна співбесіда має бути проведено англійською мовою, тут теж вам будуть задані питання, на які доведеться відповідати, у тому числі і письмово.
4
Після співбесід пройдіть лікарську льотну експертну комісію. Для цього ви повинні бути абсолютно здорові. Перед проходженням комісії зберіть необхідні довідки: від нарколога, психіатра та з поліклініки за місцем проживання. Також вам буде потрібно флюорографія грудної клітки і пазух носа зі знімками і описом, довідка від стоматолога і електрокардіограма. Загальний аналіз крові і сечі необхідно здати в лабораторії комісії.
5
Якщо ви були визнані придатної, то авіакомпанія підпише з вами договір. Щоб навчитися на стюардесу, вам не буде потрібно платити, але ви будете зобов'язані відпрацювати в компанії якийсь час після навчання. Під час навчання вам буде виплачуватися невелика стипендія - порядку 5-6 тисяч рублів. Час навчання - 2.5-3 місяці, воно зараховується у трудовій книжці.
6
В курс навчання входить: англійська мова, аварійно-рятувальна та водна аварійно-рятувальна підготовка, вміння доглядати за собою, щоб завжди виглядати акуратно, надання медичної допомоги і бездоганний сервіс. Вчитися доведеться по 6 днів на тиждень, а свої знання ви будете підтверджувати на іспитах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fN3R0876mj4
Зверніть увагу
Навчання в школі стюардес складається з двох складових - теоретичної та практичної. Теоретична частина включає в себе вивчення дисциплін за типами літаків, з надання медичної допомоги та забезпечення безпеки польоту. Отримані знання підкріплюються на практиці. Майбутні бортпровідники вчаться вибудовувати вірний психологічний контакт з пасажирами при виникненні надзвичайних ситуацій, виробляти евакуацію за дев'яносто секунд.
Корисна порада
Учні багато практикуються: для тренувань існують спеціальні макети літаків у натуральну величину, пожежні тренажери, манекени- «пасажири», бассейни- «океани». Майбутніх бортпровідників вчать як правильно надягати рятувальні жилети, як поводитися при аварії Меддопомога. Друга за значущістю дисципліна. Мало хто знає, але найперші стюардеси мали медичну освіту. Якщо хтось із пасажирів раптом відчує себе погано, бортпровідникові необхідно надати йому першу допомогу і зробити це грамотно.