Як зробити формат mp4. зробити відео в формат mp4.

Щоб послухати або подивитися улюблені сюжети фільмів або концертів, нам часто доводиться конвертувати певні файли. Для DVD-плеєрів, аудіоплеров та інших пристроїв, необхідно переводити файли з одного формату в інший. Набирає популярність формат MP4, відмінно сприймається, як операційною системою Windows, так і Mac. Він став широко використовуватися для передачі професійного якістю звуку і відео. Основною його перевагою, перед іншими формату ми, є найбільша ступінь стиснення.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення, що дозволяє перетворювати відео в формат MP4.
Інструкція
1
Для того щоб отримати відео формату MP4, необхідно зробити наступні дії: Скористайтеся програмним забезпеченням Xilisoft Video Converter. Запустіть программу.Нажміте на кнопку "Додати" - у вікні, виберіть файл, який ви бажаєте перетворити в формат MP4.
2
В головному вікні програми з'явиться ваш файл - виберіть формат конвертації «Кодек MP4» в основному списку форматів.
3
Визначте папку призначення для сконвертування відео. Натисніть кнопку «Огляд» і у вікні, виберіть каталог.
4
Натисніть кнопку "Конвертація", щоб приступити до виконання операції перетворення.
5
Після того, як ваше відео було сконвертування в MP4, відкрийте «Провідник» і знайдіть ваш відеоролик у форматі MP4. Якщо дане відео влаштувало вас якістю картинки, закрийте конвертер відеофайлів. Інакше повторіть операцію, встановивши більш високі вимоги до якості зображення вихідного формату .
6
Ця програма дозволяє конвертувати не тільки файли з розширенням .AVI у формат MP4, але і файли інші форматів, які зараз найбільш поширені.