Як заблокувати одноклассники.ру.

Що таке соціальні мережі? Це знає кожен користувач мережі інтернет. «Соціалка» - це магніт, який притягує і забирає ваш час і, можливо, гроші. Соціальні мережі названі мережами не просто так. Кожен читач цієї статті знайомий з ними: «Вконтакте», «Однокласники», «Мій світ» і т.д. Серед цих мереж можна виділити «Однокласники». Сервіс пошуку колишніх однокласників все більше і більше затягує людей. А між тим, вони ще й «зависають» там, коли повинні працювати.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Squid.
Інструкція
1
Тому системними адміністраторами в офісах встановлюється обмеження на використання соціальних мереж. Найчастіше сисадміни використовують програму Squid. Доступ до соціальних мереж обмежується через програму редиректа. Для того щоб приступити до роботи з програмою, її необхідно запустити.
2
Після запуску програми з'явилася можливість створити фільтр на всі комп'ютери офісної мережі. Введіть в поля фільтрації наступні значення:. * \. Odnoklassniki \ .ru і. * \. Odnokalsniki \ .ru. Іноді відбувається так, що блокування цих доменів не приводить до потрібного результату - деякі працівники все-таки сидять на «Однокласниках», не бажаючи працювати. Виявляється, вони використовують «анонімайзери». Це свого роду автоматичний завантажувач сторінок інтернету, але заходить він під іншим IP. Таким чином, перевіривши кілька таких сайтів, можна спокійно сидіти на «Одноклассниках».
3
Але програму ми встановили не просто так. Скористаємося ще кількома фільтрами: vip-cl.ru, odlist.ru, news-p.ru, sr-line.ru, pr-serv.ru, l-corp.ru, newsarc.ru, sendom.ru, u-trand .ru, export-i.ru, dhlstart.ru, cl-open.ru, rbsim.ru.
4
Також варто додати до фільтрів список сайтів- «анонімайзерів» і відкритих проксі-серверів. Цей список можна отримати на сайті програми - squidguard.org/blacklists.html.
Зверніть увагу
Знадобитися це може з різних причин, наприклад ви хочете щоб ваші діти менше лазили по мережі або наприклад ви хочете самі себе контролювати і при спробі ненароком залізти на сайт ви згадайте що заблокували сайт однокласники і бажання втратити безцільно час у вас пропаде.