Як відновити акумулятор телефону. Як збільшити термін служби батареї на телефоні народні способи.

Акумулятор мобільного телефону поступово зношується, що негативно впливає на його роботу. Зарядити акумулятор до кінця стає все складніше, і заряд тримається зовсім небагато часу. Звичайно, можна купити нову батарею, але можна і спробувати реанімувати стару.
Вам знадобиться
  • - вольтметр;
  • - амперметр;
  • - термодатчик;
  • - термопаста.
Інструкція
1
Підніміть напруга для реанімації акумулятора телефону. Підключіть до акумулятора вольтметр і навантаження, скориставшись схемою паралельного з'єднання. Обережно підніміть навантаження, стежте, щоб вона не перевищувала 1В.
2
Слідкуйте за напругою і температурою акумулятора. Напруга не повинна опуститися нижче 0,9В, а температуру не слід піднімати вище 50 ° С. Як вона дійде до цієї точки, відключіть напругу і остуджують акумулятор до кімнатної температури. Подібна розрядка повинна допомогти в нормалізації процесів усередині акумулятора. Часу на це потрібно не більше 10-15 хвилин.
3
Використовуйте амперметр для контролювання надходить на акумулятор сили струму. Послідовно підключіть його, паралельно підключивши вольтметр, джерело живлення і акумулятор. Встановіть на батарею термодатчик для контролю температури на елементі. Застосуйте термопасту, щоб отримати точні свідчення.
4
Встановіть мінімальне значення на регуляторі напруги. Почніть плавно піднімати його, не забуваючи стежити за показаннями амперметра. Сила струму не повинна перевищувати 1/10 частини від ємності акумулятора. Так, для акумулятора ємністю 1200 мА сила струму повинна бути рівною 120 мА.
5
Підвищуйте напруга у міру падіння сили струму. Для відновлення акумулятора телефону напруга підвищувати достатньо раз на 5 хвилин. Щогодини поступово нарощуйте напругу. Як тільки воно досягне 1,5 В, зупиніться на цьому і поставте акумулятор заряджатися. Краще робити це, дочекавшись повного розрядження батареї. Ці операції бажано проводити не менше 2-3 разів.
6
Перевірте відновлений акумулятор мобільного телефону. Якщо в результаті описаних вище дій ви не отримали бажаних результатів, краще придбайте нову батарею.