Як швидко вилікувати грибок.

Грибкові захворювання, або мікози, часто виникають як побічний ефект після прийому антибіотиків і передаються побутовим шляхом. Вони вражають шкіру, нігті, слизові, викликаючи подразнення, свербіж, сухість і інші неприємні відчуття. На жаль, багато людей бачать в грибкової інфекції тільки косметичну проблему і не відносяться до лікування з необхідною серйозністю.
Вам знадобиться
  • -лікарські препарати;
  • -масло чайного дерева.
Інструкція
1
Не займайтеся самолікуванням, зверніться до фахівця-дерматолога, який зможе діагностувати ваше захворювання і призначити правильне лікування. Для позбавлення від проблеми необхідно протягом довгого часу використовувати комплексну терапію.
2
Для лікування грибкових захворювань на шкірі застосовуйте зовнішні засоби, до яких відносяться креми, спреї та розчини. Ефективними препаратами з цієї групи препаратів є «Екзодерил» і «Ламізил».
3
Для усунення грибка нігтів вам допоможуть препарати, зроблені у вигляді прозорого лаку. Прикладом подібного препарату може служити «Лоцеріл». Перед застосуванням подібних засобів необхідно максимально видалити уражені ділянки нігтьової пластини, а потім нанести шар лаку. Термін застосування таких засобів становить від 6 до 12 місяців, поки не виросте здоровий ніготь.
4
При сильному ураженні органів лікування грибка буде неповним без застосування внутрішніх коштів, тобто таблеток. Рішення про призначення конкретного препарату, до яких відносяться «Орунгал», «Флуконазол», «Ламізил» та ін. Приймає лікар. При серйозному захворюванні без них вдасться тільки прибрати симптоми, але не причину захворювання, що призведе до виникнення рецидиву через деякий час. Недоліком цих таблеток є їх висока ціна і негативний вплив на печінку. Виписуючи дані препарати, лікар обов'язково повинен враховувати стан вашого організму і можливі протипоказання. Приймати їх необхідно курсами протягом тривалого часу.
5
Не забувайте про профілактику. При відвідуванні басейну або лазні наносите на шкіру ніг протигрибкову мазь або масло чайного дерева. Чи не наступайте босоніж на підлогу в громадських місцях: душових, готелях, роздягальнях. В гостях намагайтеся не носити пропоновані тапки, особливо тканинні. Запобігти появі грибка значно простіше, ніж вилікувати його.