Як вставити іконку на сайт.

Оригінальна і взаємопов'язана з темою сайту іконка запам'ятається відвідувачам і дозволить їм швидко ідентифікувати ресурс. Вона буде висвітлюватися на заставі ліворуч, а також поруч зі сторінками, що випали завдяки пошуку.
Інструкція
1
Підготуйте картинку, яка буде використовуватися в якості іконки. Зображення не повинно бути великим і складатися з безлічі елементів. Намагайтеся дотримуватися простих геометричних форм: кола, трикутника, квадрата. Цікавим варіантом виявляться і абревіатура проекту, що складається з 2-3 букв. Якщо підібрати поєднання неможливо, краще використовуйте звичайну тематичну картинку. Але не дрібнити - на невеликому графічному файлі численні деталі просто зіллються, не давши відвідувачеві ні найменшого шансу розгледіти їх.
2
Якщо сайт створювався простими html-сторінками, в цьому випадку скористайтеся командою: . Вставити її потрібно в , розташування принципової різниці не має. Щоб додати зображення, завантажте його на сервер або використовуйте з цією метою файлообмінники. При виборі другого способу потрібно пам'ятати, що як тільки картинка стане недоступна за адресою, іконка перестане відображатися.
3
Встановити іконку на сайт, що знаходиться під управлінням cms, краще через створення окремого файлу з розширенням .ico. Закачати його слід в корінь сайту за допомогою спеціальних програм, наприклад, FileZilla. Потім потрібно додатково прописати в команду . Після скоєння таких дій ваша іконка повинна відображатися коректно у всіх браузерах.
4
Є і більш легкий спосіб створення мініатюри. Зайдіть на сайт http://favicon.ru/і завантажте на нього картинку. Натисніть «Завантажити favicon.ico» - новий документ опиниться в загрузках. Тепер залийте його в корінь сайту і пропишіть перед тегом наступне: