Як записати iso-образ на флешку. alcohol 120 образ на флешку.

Запис образу диска на флеш-носій увазі розпакування файлів цього образу . Такі флеш-носії найчастіше використовуються при установці операційних систем, в основному на нетбуки. Нетбук покликаний економити місце, тому і інсталяційний диск повинен мати невеликі розміри. Деякі флешки мають розмір трохи менше дитячого ластику для стирання записів олівця.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Ultra ISO.
Інструкція
1
Для того щоб записати образ на флеш-носій, необхідно скористатися програмою Ultra ISO. Скачайте інсталяційний дистрибутив Ultra ISO. Ця програма поширюється не безкоштовно, тому варто скористатися пробною версією продукту, цього цілком вистачить. Кращим варіантом є скачування Portable-версії.
2
Встановіть програму Ultra ISO. Дотримуйтесь усіх підказкам майстра установки, які будуть з'являтися в кожному новому вікні.
3
Запустіть програму і вставте флеш-носій в usb-роз'єм.
4
В головному вікні програми відкрийте ISO образ, який ви приготували для запису на флешку.
5
Виберіть пункт «Самозавантаження» - «Записати образ з жорсткого диска».
6
У вікні всі поля вже заповнені правильно, але варто все-таки перевірити. В поле «Disc Drive» необхідно вибрати флеш-носій (виберіть букву носія в провіднику), в поле «Файл образу » можна побачити розташування ISO- образу , «Метод записи» - тут справа принципу, виставляти значення краще з досвіду. Як правило, виставляють значення «USB-HDD +».
7
Натисніть кнопку «Записати» - система запитає вас про форматування флешки - погодьтеся, якщо дані, що знаходяться на флеш-носії не уявляють значення.
8
Після деякого очікування (в цей час форматується флешка) розпочнеться запис образу на диск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rQ0lXKtlM8c
Корисна порада
Варто відзначити, що створені таким чином завантажувальні флешки іноді можуть давай збій. Тому рекомендується записувати не одну, а дві таких флешки.