Як швидко відновити м'язи. атрофовані м'язи ніг.

Більшість чоловіків мріють мати красиве і сильне тіло. Але абсолютно будь-яка фізична навантаження в тренажерному залі призводить до стресу і мікротравм м'язів. Тому після тренування необхідно приділити час для відновлення м'язової тканини.
Інструкція
1
Напевно мало хто спортсмени знають, що для кращого відновлення м'язів після тренувань, зміцнення м'язів і зняття в них напруги вкрай необхідна розтяжка. Обов'язково виконуйте комплекс вправ на розтяжку після роботи з важкими вагами, в цей час м'язи особливо еластичні й розігріті. Розтягуйте м'язи, поки їх повністю не відчуєте, при виникненні болю - зупиніться.
2
Дуже важливо правильно спланувати час тренувань, так, щоб проміжок між ними становив не менше сорока восьми годин - це мінімальний час, необхідний для часткового відновлення м'язової тканини. Через кожні три місяці тренувань робіть перерву на тиждень, щоб організм встиг повністю відпочити.
3
Повноцінний сон необхідний не тільки для підтримки нормального психічного функціонування. Він забезпечує належний відпочинок для ваших натренованих м'язів. Сон відновлює м'язи і підвищує рівень стресу (через збільшення рівня кортизолу) в організмі, що лише сприяє зміцненню мускулатури. Повноцінний сон повинен становити не менше семи годин за ніч, якщо графік роботи дозволяє це зробити, здрімніть хоча б двадцять хвилин протягом дня.
4
Відновити м'язи після інтенсивного тренування допоможе масаж. Для цього вам буде потрібно хороший фахівець, який зможе правильно зробити масаж внутрішніх тканин організму і м'язів. Глибокий масаж здатний досягти м'язових волокон, такого ефекту не дасть жодне щоденна розтяжка.
5
Сауна і ванна здатні поліпшити кровообіг і збільшити температуру тіла. В результаті цього жирові тканини отримають більше поживних речовин і кисню, необхідних для відновлення м'язової тканини. Дані процедури рекомендується проводити після тренування або перед сном, щоб повністю розслабитися. Залишайтеся в сауні або ванною від десяти до п'ятнадцяти хвилин. Після цього можна зробити невелику розтяжку, поки м'язи гнучкі і еластичні.
Корисна порада
Відмінний спосіб відновлення м'язів відразу після тренування - плавання.