Як обнулити телефон Nokia. скидання до стандартних налаштувань телефонів накіа.

Для нормалізації роботи мобільного телефону іноді рекомендують виконати повне скидання його налаштувань. Даний процес може здійснюватися кількома способами. Деякі з них мають на увазі застосування спеціального ПЗ.
Вам знадобиться
  • Nokia Phoenix.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте виконати скидання параметрів мобільного телефону, використовуючи стандартні функції цього апарату. Відкрийте головне меню мобільного пристрою і виберіть пункт «Настройки».
2
Знайдіть опцію «Відновлення стандартних налаштувань» і активуйте її. Через деякий час з'явиться поле введення коду. Якщо ви не міняли стандартний захисний код, введіть число 12345. Ви також можете уточнити значення пароля в інструкції до мобільного телефону.
3
Натисніть кнопку Ok для підтвердження введеного коду. Зачекайте, поки виконається скидання налаштувань телефону. Апарат буде автоматично перезавантажений.
4
Для обнулення параметрів пристрою можна також використовувати спеціальні сервісні коди. Витягніть з телефону sim-карту і флешку. Якщо ви хочете скинути тільки налаштування апарату, введіть * # 7780 # і натисніть кнопку виклику.
5
У тому випадку, коли вам потрібно повністю видалити всю зайву інформацію і додатки, введіть сервісний код * # 7370 #. Заздалегідь подбайте про збереження важливої інформації, розташованої в пам'яті пристрою.
6
Якщо ж мобільний телефон не включається, спробуйте скинути його параметри за допомогою натискання потрібної комбінації клавіш. Затисніть наступні кнопки: «Відправлення виклику», цифру 3 і «Зірочку». Тепер натисніть на кнопку включення апарату.
7
У тій ситуації, коли вам потрібно скинути пароль, запит якого з'являється при включенні пристрою, використовуйте програму Nokia Phoenix. Вона дозволяє виконувати прошивку вимкненого апарата.
8
Підключіть телефон до комп'ютера і встановіть потрібні драйвери, кілька разів включивши і вимкнувши пристрій. Запустіть Nokia Phoenix і активуйте режим роботи No Connection. Скачайте файл-прошивку і розпакуйте його з архіву.
9
Оновлення микропрограмму мобільного телефону. У даній ситуації краще використовувати ту версію ПЗ, яка встановлена в даний момент.