Як монтувати образ.

З поширенням комп'ютерних програм та ігор великого обсягу через мережу інтернет, люди стали створювати образи дисків. Найпопулярніші формати образів - * .ISO, * .MDS, * .NRG. Щоб запустити диск завантаженого образу, спочатку потрібно цей образ змонтувати. В цьому випадку комп'ютер буде «думати», що файл образу - справжній диск в CD/DVD-ROM'е.
Інструкція
1
Монтувати диск можна в різних програмах, таких як Daemon Tools, Alcohol 120%, Nero. Умовно-безкоштовної є різновид DT - Daemon Tools Lite. Встановлюється вона так само, як і інше програмне забезпечення.
2
Після установки Daemon Tools Lite перезавантажте комп'ютер. Після запуску Windows в треї, поруч з годинником, на панелі завдань ви побачите значок у вигляді диска з блискавкою, зазвичай червоного, зеленого або синього кольору в залежності від версії програми.
3
Клацніть по значку правою кнопкою миші і виберіть віртуальний CD/DVD-ROM. Віртуальний дисковод з'явиться також в «Моєму комп'ютері». Комп'ютер сприймає цей дисковод як фізичний, а образи файлів - як справжні компакт-діскі.В контекстному меню при виборі віртуального CD/DVD-ROM виберіть «Привід», а потім «Монтувати образ».
4
У вікні потрібно вказати шлях до файлу образу допомогою провідника Windows. Після вибору файлу образу натисніть кнопку «Відкрити» .На цьому монтаж віртуального диска (образу) закінчений. Тепер ви можете зайти в «Мій комп'ютер» і запустити диск, або, через кілька секунд він запуститься сам, якщо має програму автозапуску.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lpJoa7E5bYY