Як оновити браузер Google Chrome.

Регулярне оновлення браузера забезпечує безпеку комп'ютера і наявної на ньому інформації під час роботи в інтернеті, захищаючи їх від різноманітних атак та вірусів. А додаткові програми роблять оглядач більш комфортним і дозволяють налаштувати його під себе.
Вам знадобиться
  • - браузер Google Chrome.
Інструкція
1
За умовчанням браузер Google Chrome при виявленні нової версії оновлюється автоматично, про що користувач буде попередньо повідомлений. Перевірити, яка версія програми використовується в даний момент, можна в меню налаштувань. Для цього на панелі інструментів оглядача натисніть на значок гайкового ключа, а потім у випадаючому вікні виберіть пункт «Про браузері Google Chrome».
2
Після кліка по даній написи відкриється нове вікно, в верхньому лівому куті якого буде вказана версія браузера. Якщо це сама остання модифікація оглядача, повідомлення про це можна буде прочитати в нижньому рядку діалогового вікна.
3
У випадку виявлення нової версії браузер негайно повідомить про це і запропонує виконати оновлення. Для цього потрібно буде в розділі "Налаштування" спочатку вибрати пункт «Оновити», а потім підтвердити своє рішення, натиснувши у вікні, кнопку «Запустити знову».
4
При цьому користувач може абсолютно не турбуватися за схоронність відкритих раніше вкладок і вікон. Після повторного запуску програми всі вони відкриються автоматично.
5
Крім цього, в Google Chrome є ще один позитивний момент. Завдяки йому, при необхідності ви можете тимчасово відкласти перезавантаження програму. Для цього достатньо буде натискання на кнопку «Не зараз».
6
Дізнатися про наявність нових версій браузера можна і іншим способом. Просто уважно подивіться на піктограму гайкового ключа. У разі появи поруч з нею невеликий стрілки клікніть по значку і виберіть опцію «Оновити».
7
В рідкісних випадках можливі проблеми з оновленням браузера. При цьому з'являється повідомлення про помилку з зазначеним кодом. Переглянути докладніше про причини збою можна на спеціальній сторінці «Усунення неполадок» - «Довідка» - Google Chrome, за адресою https://support.google.com/chrome/support.google.com/chrome/bin/support.google.com/chrome/bin/static.py?hl=ru&topic=14684&page=table.cs&tab=19229.