Як відкрити інтернет-магазин побутової техніки.

У сучасних умовах відкриття власного інтернет-магазину може стати досить прибутковою справою. Для його створення не потрібні торгові зали і дороге обладнання, немає необхідності наймати численний персонал. Тим не менш, створення спеціалізованого інтернет-порталу з продажу побутової техніки має свої особливості.
Інструкція
1
Оберіть спосіб ведення бізнесу в інтернеті. Перший з них передбачає наявність повноцінного магазину, складу з товаром і продуману систему логістики. Відмінність такого магазину від звичайного полягає у створенні інтернет-вітрини, тобто сайту, на якому покупець може здійснити вибір конкретного зразка побутової техніки, ознайомитися з технічними характеристиками товару і зробити замовлення.
2
Якщо вам не підходить описаний вище спосіб, виберіть другий варіант. У цьому випадку вам достатньо створити сайт, а також службу прийому і розподілу замовлень. Такий спрощений інтернет-магазин буде своєрідним посередником між покупцем і оптовим постачальником побутової техніки. Саме з такою мінімальною міні-системи слід почати, перш ніж обзаводитися власним складом.
3
Розробіть сайт інтернет-магазину. Зробити це можна самостійно або з використанням готових шаблонів, пропонованих професіоналами. Сайт повинен містити вичерпну інформацію про асортимент товару, включаючи якісні фотографії в різних ракурсах. Включіть в конструкцію сайту форму бланка замовлення і додайте кілька способів оплати товару (це можуть бути електронні системи платежів, оплата через банк або банківську карту).
4
Розгляньте можливість участі в партнерських програмах, які пропонують готові шаблони інтернет-вітрин. Широкою популярністю користуються, наприклад, програми інтернет-магазинів Softmarket і Ozon. Зареєструвавшись в системі, ви позбавите себе від більшості рутинних операцій по розробці власного дизайну інтернет-магазину.
5
Оберіть зручний хостинг і встановіть на ньому програмне забезпечення інтернет-магазину. Ретельно продумайте назва майбутнього сайту; воно повинно бути досить коротким і добре запам'ятовується.
6
Орендуйте приміщення для офісу і, якщо це входить у ваші плани, складу побутової техніки. Ведення бізнесу в мережі дозволить вам обійтися мінімумом персоналу, що обслуговує систему. На першому етапі вам знадобиться керуючий, адміністратор, бухгалтер. Для доставки товару покупцям орендуйте транспорт з водієм.