Як панелі кріпити до стелі. Як зробити пластикові павнелі на стелі.

Пластикові панелі багатофункціональні, з їх допомогою можна облагородити не тільки стіни в квартирі, але і стельове покриття. Кріплення панелей до стелі здійснюється просто, в зв'язку чим монтаж панелей по силам навіть тим людям, які вперше стикаються з будівельними роботами.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - лобзик або ножівка;
  • - шурупи і дюбелі;
  • - степлер зі скобами;
  • - панелі;
  • - фінішні куточки;
  • - рейки.
Інструкція
1
Виміряйте розмір стелі і виберіть спосіб розміщення панелей: уздовж або поперек. Від цього залежить, яка їх кількість буде необхідно купувати і в якому напрямку монтувати каркас.
2
Візьміть дерев'яні рейки товщиною 2.5-3 см, відміряйте необхідну довжину. Кількість рейок повинно бути таким, щоб вони розташовувалися не рідше ніж в 50 см один від одного, інакше пластикова стеля не матиме достатньої щільності.
3
Закріпіть першу рейку біля основи стелі в стик із стіною, майбутній каркас повинен розташовуватися перпендикулярно до пластикових панелям.
4
Кріпите рейки за допомогою дюбелів і шурупів, перевіряючи рівність їх розташування будівельним рівнем. Якщо стельові перекриття мають вади, то в місцях, де бракує товщини, підкладіть під рейки додаткові обрізки дерева. Їх ширина буде залежати від кривизни стелі.
5
На готовий каркас скобами закріпіть по краях у вигляді літери «П» фінішні куточки. Вставте в підставу даної конструкції першу панель так, щоб вона увійшла в пази куточків і скріпіть степлером місця її з'єднання з рейками.
6
Продумайте заздалегідь, чи повинні бути в спорудженні додаткові отвори для світильників, щоб не довелося згодом розбирати всю стелю. Проводку також потрібно провести до початку роботи з панелями.
7
Продовжуйте роботу аж до закінчення приміщення, намагаючись приєднувати панелі один до одного максимально щільно, щоб шов був не помітний. Остання панель вставляється в замок з раніше закріпленої, при цьому на її протилежний край надаватися бракуючий фінішний куточок. Фактично вона тримається за рахунок упору в стіну і з'єднання з попередньою панеллю.
Зверніть увагу
Стеля із пластику має істотну перевагу: він не боїться вологи, тому цей матеріал цілком можна використовувати і в ванній кімнаті. Крім того, його досить легко мити.