Як перевернути камеру на ноутбуці. Як включити мікрофон і вебкамеру ноутбуці.

Деякі моделі ноутбуків виробника Asus з'явилися на прилавках магазинів з браком - зображення з веб-камери на екрані відображалося «верх ногами». Повертати всю партію товару з економічної точки зору було невигідно, тому для виправлення цієї проблеми були випущені спеціальні драйвера.
Вам знадобиться
  • Ноутбук Asus з вбудованою веб-камерою.
Інструкція
1
Серед інших моделей ноутбуків цього виробника також зустрічаються проблеми відображення на екрані зображення з камери: його або зовсім немає, або відображається в темному кольорі. Радикальне рішення проблеми - зміна або настройка камери. Під налаштуванням розуміється демонтування камери і розворот на 180 градусів. Процедура досить-таки складна, але якщо не допоможуть драйвера - це єдиний вихід.
2
Але ставити будь відеодрайвер буде великою помилкою, оскільки для кожного типу камер є певні програмні та керуючі файли. Перш за все, вам необхідно з'ясувати ідентифікатор камери. За допомогою системи моніторингу підключених пристроїв ви можете легко дізнатися ідентифікатор.
3
Незалежно від версії встановленої операційної системи, вам необхідно відкрити «Панель управління» з меню «Пуск» і викликати «Диспетчер пристроїв» з аплету «Властивості системи». У вікні, виберіть пристрій і в контекстному меню клацніть по пункту «Властивості». Перейдіть до вкладки «Відомості» і скопіюйте ID поточного обладнання.
4
Перейдіть на сторінку завантаження драйвера, посилання на яку вказана в блоці «Додаткові джерела», і звірте скопійований ID на відповідність конкретної камері. Після того як ви знайдете потрібне значення, перейдіть вниз і скачайте потрібний драйвер. У вікні збереження файлу вкажіть директорію і натисніть кнопку «Зберегти» або клавішу Enter.
5
Встановіть програмне забезпечення і перезавантажте ваш ноутбук. Увімкніть будь-який додаток, яке працює з веб-камерою, щоб перевірити одержувану картинку. Якщо картина залишилася колишньою, є сенс звернутися в технічну підтримку або в сервісний центр. Також не варто забувати про завантаження альтернативних версій драйверів на офіційному сайті.