Як перевернути зображення на ноутбуці. Як перевернути веб камеру на ноутбуці на 180 градусів.

Працюючи на ноутбуці, ви можете настроїти зображення на його екрані так, як вам зручно, наприклад, повернути його на 180 ° градусів. Різні версії встановленої в ноутбуці ОС передбачають свої способи зміни орієнтації дисплея.
Інструкція
1
Подивіться, яка операційна система встановлена в ноутбуці. Якщо це Windows Vista або Windows 7, клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, у вільній від вікон і ярликів області, і відкрийте контекстне меню, де внизу ви побачите підпункт «Дозвіл екрану». Виберіть його, після чого запуститься діалогове вікно налаштувань дисплея.
2
Клацніть по напису «Орієнтація» і в випадаючому списку виберіть відповідну опцію повороту екрану. Існує чотири можливих варіантів повороту дисплея. Виберіть потрібну опцію і натисніть клавішу «OK».
3
Скористайтеся ще більш коротким способом повороту зображення на екрані в цих операційних системах. Для цього в тому самому контекстному меню, яке відкривається клацанням правої кнопки по робочому столу, наведіть курсор на область «Параметри графіки». Виберіть розташований в меню підрозділ «Поворот». Таким чином ви зможете також отримати доступ до чотирьох варіантів настройки орієнтації зображення екрана. Виберіть потрібний із них.
4
Встановіть орієнтацію екрану в ОС Windows XP. Спосіб повороту зображення в цьому випадку буде залежати від моделі встановленої відеокарти. Якщо її виробником є компанія NVIDIA, при натисканні правої кнопки на робочому столі в випадаючому меню ви побачите підпункт «Панель управління NVIDIA». Виберіть його і в відкрилася панелі клацніть в розташованому зліва списку завдань на значенні «Поворот дисплея». Так ви зможете отримати доступ до чотирьох стандартним варіантам орієнтації. Виберіть відповідний пункт і закрийте панель NVIDIA.
Корисна порада
Можна скористатися альтернативним варіантом в Windows XP. В треї на робочому столі знайдіть іконку відеокарти і клацніть по ній правою кнопкою. У контекстному меню ви побачите розділ «Параметри обертання». Наведіть на нього курсор і відкриється список з уже знайомих вам варіантів повороту екрану. Виберіть потрібний із них.