Як відваром полоскати волосся.

Для відновлення і зміцнення волосся можна застосовувати різні процедури - маски, масаж, миття народними засобами. Але, нарівні з ними, корисно обполіскувати волосся відварами рослин. Їх приготування настільки просто, що не вимагає багато часу і особливих знань, а застосування і того простіше.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - трава ромашки, кропиви, квітки липи;
  • - дрібне сито і марля;
  • - фольга або вовняна тканина.
Інструкція
1
Для приготування відвару для ополіскування волосся використовуйте найпоширеніші й доступні рослини, наприклад, ромашку, кропиву, квітки липи. Кожна з них по-своєму корисна. Кропива, наприклад, багата вітамінами, необхідними для росту і краси волосся, липа, за рахунок великого вмісту в ній ефірних масел, робить пасма блискучими і еластичними, ромашка не тільки зміцнює, а й надає особливого, золотистий відтінок.
2
Щоб приготувати відвар, залийте 6 ст.л. будь-якої рослини 1 л окропу. Для кращого настоювання оберніть ємність з відваром вовняним шарфом або фольгою. Через годину, коли настій стане теплим, процідіть його через сито, а потім через кілька шарів марлі і після цього використовуйте для ополіскування.
3
Застосовуйте тільки добре проціджений відвар. Інакше частинки рослини залишаться між волосся або ще гірше - на шкірі голови і створюватимуть неохайний вигляд. Готуйте відвар заздалегідь, щоб він встиг охолонути. Ні в якому разі не застосовуйте його в гарячому вигляді, оскільки таким чином можна посилити діяльність сальних залоз, результатом якої буде підвищена жирність волосся.
4
Не використовуйте відвари трав для промивання волосся від маски або шампуню. Для цього знадобитися занадто великий обсяг. Краще робіть їм завершальне ополіскування. А щоб волосся ввібрали в себе якомога більше корисних речовин, виконуйте певну послідовність. Налийте відвар в глибокий широкий ківш і, низько нахиливши голову, занурте в нього волосся. Тримайте протягом 1 хвилини і одночасно, зачерпуючи розчин, обполіскуйте їм шкіру голови. І тільки на завершення вилийте його по всій довжині від коренів до кінчиків.
5
Обполіскування відваром трав корисно робити в періоди сильного випадання волосся, сповільненого росту, пошкодження хімічними речовинами і засобами сушки (укладання). Курс відновлення становить 3-4 тижні.