Як потрібно варити каву. Як варити каву в кавоварці.

Для того щоб приготувати ароматний, темний, з ніжною пінкою і незабутнім смаком кави, необов'язково ставати професійним бариста. Досить придбати хорошу турку, якісну каву і запастися терпінням.
Вам знадобиться
    • кавові зерна;
    • кавомолка;
    • турка;
    • холодна вода.
Інструкція
1
помело зерна в кавомолці. Не використовуйте вже готовий мелену каву. Якщо ви мелете кави перед самою варінням, він вийде в підсумку набагато духмяний і смачніше. Бажано, щоб помол був не надто великим.
2
Поставте турку на плиту і насипте в неї каву. Візьміть 2-3 чайні ложки кави на 150 г води. Можна додати одразу цукор за смаком.
3
Налийте в турку холодну воду. Не потрібно наливати по самий край. Рівень води повинен припадати на найвужче місце в шийці турки. Кава при варінні буде найменше стикатися з повітрям, і аромат і смак напою вийде найбільш вираженим. Ні в якому разі не використовуйте окріп. Він обпікає зерна, і аромат в підсумку втрачає глибину і насиченість.
4
Увімкніть вогонь. При варінні кави поспіх нік чого. Зробіть вогонь слабким. Адже чим повільніше буде нагріватися кави, тим смачніше він в підсумку вийде. Кожне зернятко встигне розкритися і віддати воді свій аромат, колір, смак і бадьорить енергію.
5
Слідкуйте за тим, щоб кава не втік. Спочатку на поверхні почне утворюватися специфічна кірочка світло-коричневого кольору. Це своєрідна пробка, яка захищає напій від зіткнення з повітрям. Потім по краях турки з'являться пухирці. Це значить, що напій ось-ось закипить. Не відходьте від плити! Коли бульбашок стане багато, а корочка почне підніматися - прибирайте турку з вогню.
6
Не дайте порватися «пробці». Якщо повітря потрапить всередину, він понесе з собою чарівний смак кави, звареної в турці. Дочекайтеся, коли корочка осяде, а потім знову поставте турку на вогонь. Прибирайте її з плити, як тільки каву приготується закипіти. Тепер можна розливати напій по чашках.
Корисна порада
Якщо ви дали кави закипіти, можете сміливо виливати напій і готувати каву заново. Він не повинен кипіти в жодному случае.Обратіте увагу на дно турки. Багато виробників ставлять на дні цифру, що означає кількість чашок, для яких можна приготувати каву з цієї турки за один раз.Перед тим як виливати каву в чашку, підігрійте її. У теплій чашці кави буде остигати повільно і не втратить свого аромату.