Як надіти чохли на "Калину". заміна грязезащитного чохла на калині.

Інтер'єр автомобіля марки Лада Калина можна зробити привабливішим і зручніше досить простими способами. Одним з найбільш популярних є установка на сидіння чохлів. Вони запобігають швидкий знос покриття крісел і покращують зовнішній вигляд салону.
Вам знадобиться
  • - чохли;
  • - провід в вінілової оплетке;
  • - капронову шнур.
Інструкція
1
Придбайте чохли для сидінь, найбільш підходящі до інтер'єру автомобіля. В середньому якісні чохли для «Калини» коштують від 2500 рублів. Краще вибирати моделі, виготовлені з щільної тканини, стійкою до стирання і приємною на дотик. Якщо дозволяють кошти, підберіть дорожчі підігріваються чохли. Крім забезпечення більшого комфорту вони є більш міцними за рахунок внутрішнього каркаса.
2
Розкладіть чохли, зніміть їх затяжки, виконані, як правило, з недостатньо міцних матеріалів. Вставте в отвори провід в вінілової оплетке підходящого розміру, який характеризується високою міцністю і при необхідності легко затягується. Тасьма з подібних матеріалів допомагає в рівномірному розподілі зусилля на затяжках. Так ви зможете вберегти їх від можливого розриву.
3
Замініть тасьми, розташовані по краях чохлів і призначені для їх натяжки, капроновим шнуром близько 3 мм в діаметрі. Він досить міцний, і за допомогою нього ви зможете набагато краще виконати натяжку чохла. Пришийте його замість старих затяжок. Найбільш міцні капронові шнури ви зможете придбати в магазинах для риболовлі.
4
Зніміть сидіння. Для цього відкрутіть кріпильні болти або гайки, які приєднують їх підлозі. Надіньте нові чохли і затягніть їх максимально щільно за допомогою нових затяжок, щоб вони не м'яли й не ковзали. Обов'язково перевірте вузли затяжок. Встановіть крісла назад, загвинтивши болти або гайки.
Зверніть увагу
Одягти чохли в компактному салоні «Калини» можна, і не знімаючи автомобільних крісел. Але обтяжка в такому випадку буде не настільки якісною. Чохли можуть зминатися, що згодом призведе до їх швидкого виходу з ладу.
Корисна порада
Намагайтеся не вибирати «дуті» чохли: з ними спинка і подушка на сидіннях «Калини» стає не в міру короткою і горбатої. Можете звернути увагу на вироби з велюру або шкіри, які в даному випадку будуть найбільш зручними.